Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Jesus Correia Arquitecto

Nowoczesny dom parterowy z najwyższej półki

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Domy parterowe cieszą się nieustającą popularnością- i trudno się dziwić! Odznaczają się nowoczesną bryłą z najczęściej płaskim dachem, mają kompaktowy, ale wystarczający dla tradycyjnej rodziny rozmiar, a do tego cechuje je przyszłościowy charakter, jako że pozbawione są schodów i innych barier, które kiedyś mogą okazać się problematyczne. Obejrzyjcie ten projekt- nowoczesny z zewnątrz, przytulny i wygodny w środku.

Widok od strony ogrodu

Parterowy budynek o płaskim dachu prezentuje się nowocześnie i stylowo. Ciekawa elewacja łącząca biały i szary tynk, a także naturalny kamień oraz wielkoformatowe przeszklenia projektowi dynamiczny charakter. Dom wzniesiono na niezwykle atrakcyjnej działce otoczonej zielenią. Ogród ma minimalistyczny charakter, główną rolę pełni w nim pięknie utrzymany trawnik łączący się z obszarami wysypanymi kamieniem.

Nowoczesny garaż

Zupełnie inaczej dom prezentuje się od strony podjazdu. Fasada widziana z tej perspektywy jest bardziej minimalistyczna, pozbawiona kamiennych zdobień i monochromatyczna pod względem kolorystycznym. Pierwszym pomieszczeniem od strony podjazdu jest garaż, otwarty po obu stronach, z okrągłymi, dekoracyjnymi otworami.

Proste, ale przytulne wnętrza

Otwarta strefa dzienna urządzona została w sposób praktyczny i funkcjonalny. Na wyposażenie składają się meble o prostym, ale stylowym designie. Dominują jasne kolory świetnie komponujące się z drewnem jako głównym materiałem wykończeniowym. Kolorystyka, jak kompaktowy rozmiar wnętrza nadają mu przytulny i ciepły charakter.

Kuchnia

Biała kuchnia w formie aneksu przylega do jadalni. Także i tutaj dostrzec możemy przywiązanie właścicieli domu do rozwiązań minimalistycznych i funkcjonalnych. Zabudowa kuchenna o gładkich, białych frontach świetnie prezentuje się w zestawieniu nie tylko z drewnianym parkietem, ale i nowoczesnymi sprzętami AGD.

Subtelne dodatki

Pomimo minimalistycznego charakteru wnętrz znaleźć możemy w nich elementy, dzięki którym udało się stworzyć przytulny, domowy klimat. Należą do nich chociażby delikatne białe zasłony czy unikatowe meble o antycznym charakterze.

Łazienka

Nowoczesna, minimalistyczna i funkcjonalna- łazienka w modnym skandynawskim stylu idealnie wpisuje się w styl aranżacji wnętrz tego domu.

Lepszy z zewnątrz czy w środku?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu