Top 5 w tym tygodniu- domy z elementem zaskoczenia! | homify

Top 5 w tym tygodniu- domy z elementem zaskoczenia!

Alicja Olko Alicja Olko
od Casas Cube Nowoczesny
Loading admin actions …

Własny dom jednorodzinny to marzenie każdego z nas. Snując plany dotyczące jego projektu, przeglądamy wiele inspiracji i podglądamy, jak mieszkają inni. W kończącym się właśnie tygodniu zaprezentowaliśmy Wam wiele przykładów domów jednorodzinnych. Nie były to jednak domy zwyczajne, ale takie, które cechował element zaskoczenia. Te projekty cieszyły się Waszą największą popularnością. Zobaczcie nasze podsumowanie pięciu najlepszych artykułów tygodnia.

1. homify 360°: nowoczesny dom jednorodzinny z Gowarzewa

Nowoczesny dom jednorodzinny, zlokalizowany w Gaworzewie, cechuje się nowoczesną bryłą, za której fasadą kryje się zupełnie niezwykłe wnętrze. Pełne jest ono nietypowych detali, niekonwencjonalnych materiałów wykończeniowych i ciekawych rozwiązań dekoracyjnych. Zobaczcie je wszystkie opisane w detalach w Katalogu Inspiracji homify 360°: nowoczesny dom jednorodzinny z Gowarzewa.

2. homify 360°: dom inny niż wszystkie w Zielonkach pod Krakowem

Wyjątkowy dom jednorodzinny stanął w Zielonkach pod Krakowem. Jego bryła miała charakter nowoczesny, ale jednocześnie nie brakowało jej sielskości, typowej dla wiejskiego krajobrazu tej okolicy. Piękna, obszerna działka o zielonym trawniku i bujnej roślinności stanowiła doskonałą lokalizację na dom jednorodzinny. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, co stanowi o jego wyjątkowości, koniecznie zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji homify 360°: dom inny niż wszystkie w Zielonkach pod Krakowem.

3. Przed i po: od zaniedbanego strychu do stylowego loftu

Marzenie o pięknym, własnym domu zrealizować można nie tylko budując go od podstaw. Dobrym sposobem, dogodniejszym dla wielu z nas, jest odremontowanie starego, zaniedbanego i opuszczonego budynku w lokum z naszych snów. Przykład niezwykłej metamorfozy, którą pokazaliśmy Wam w tym tygodniu, pokazuje, że każdą przestrzeń przerobić można na fantastyczny dom marzeń. Zobaczcie, jakie efekty osiągnięto dzięki tej transformacji- zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Przed i po: od zaniedbanego strychu do stylowego loftu.

4. homify 360°: dom marzeń z widokiem na Ren

Dom w Niemczech w Dolinie Renu to niezwykle nowoczesny budynek o pokaźnym metrażu, zapewniający dogodne warunki mieszkaniowe dla dużej rodziny. Wybudowano go na zboczu, co już samo w sobie czyni z niego dom o charakterze wyjątkowym. Jednak to, co go najbardziej na tle innych wyróżnia, to jego tylna fasada. Jej zdjęcia znajdziecie w Katalogu Inspiracji homify 360°: dom marzeń z widokiem na Ren.

5. Nowoczesne domy na każdą kieszeń!

Domy modułowe to współczesne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie niezależność i swobodę przemieszczania się. Są łatwe do transportowania, zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, relatywnie niedrogie, a zapewniają także wszystkie wygody, jakich spodziewać się można po własnym domu. Zobaczcie jeden z przykładów, który opisaliśmy w Katalogu Inspiracji Nowoczesne domy na każdą kieszeń!

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu