Projekty,  Domy zaprojektowane przez Trewin Design Architects

11 domów z klasą

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Na homify codzienne znajdziecie najlepsze architektoniczne inspiracje. Bez względu na wysokość budżetu czy wielkość działki budowlanej gwarantujemy, że znajdziecie tutaj pomysł na wymarzony dom.

W tym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy Wam projekty jedenastu domów, które odznaczają się klasą i elegancją. Są to w większości domy wykonane przy użyciu drewna- tradycyjny charakter tego materiału nie stanął jednak na przeszkodzie w stworzeniu nowoczesnych pomników architektury. Różnią się one stylem, wielkością i technologią wykonania, dzięki czemu każdy w tym zestawieniu znajdzie coś dla siebie.

1. Przepych w tradycyjnej odsłonie

Projekty,  Domy zaprojektowane przez GOOD WOOD
GOOD WOOD

Проект Д-191-783

GOOD WOOD

Rozpoczynamy od projektu dużego domu, który zrealizowany został w Rosji. Odznacza się nie tylko pokaźnym rozmiarem, ale i masywną bryłą. Drewniana konstrukcja na kamiennych fundamentach prezentuje się niezwykle solidnie. Liczne przeszklenia otwierają dom na zewnątrz i nadają mu nowoczesnego charakteru.

2. Styl rustykalny w nowoczesnym wydaniu

Luksusowy projekt domu, którego styl określić można jako kombinację rustykalności z futuryzmem. Niekonwencjonalna bryła o skośnym dachu, elewacja z kamienia oraz wielkoformatowe przeszklenia składają się na ciekawą, oryginalną całość.

3. Idealny domek letniskowy

Domek letniskowy o nowoczesnej, fantazyjnej bryle, drewnianej konstrukcji i elewacji oraz wielkoformatowych oknach zapewniających fantastyczne widoki doskonale wpisuje się w charakter górskiej okolicy.

4. Drewniane bele- ponadczasowa klasyka

Dom z drewnianych beli sprawdzi się świetnie nie tylko w górzystej okolicy. Piękny miodowy odcień drewna doskonale komponuje się z ciemnozielonym dachem. Białe balustrady oraz framugi okien i drzwi dopełniają efektowną całość.

5. Drewno i tynk

Prosta bryła o ponadczasowym kształcie, liczne przeszklenia otwierające wnętrza na otoczenie oraz interesująca elewacja łącząca biel tynku z jasną, drewnianą okładziną.

6. Siła prostoty

Poszukujecie projektu domu o charakterze prostym i ponadczasowym? Nie szukajcie dalej- ten dom zadowoli Was w stu procentach. Sześcienna bryła o dwuspadowym dachu, śnieżnobiała fasada ożywiona szarymi panelami z drewna oraz liczne okna składają się na nowoczesną, modną całość.

7. Oryginalny dwukondygnacyjny dom z płaskim dachem

Unikatowy dwupiętrowy dom o dynamicznej bryle i energetycznej fasadzie.

8. Nowoczesność w drewnie

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Falco Construction Bois
Falco Construction Bois

Maison ossature bois Pyrénées

Falco Construction Bois

Kolejny dowód na to, że domy z drewna niekoniecznie muszą wyglądać staromodnie. Swój nowoczesny charakter dom ten zawdzięcza przede wszystkim nietypowej bryle o skośnym dachu oraz wielkoformatowym przeszkleniom. Drewniane panele elewacyjne sprawiają, że budynek idealnie wpisuje się w okoliczny krajobraz.

9. W dalekowschodnim stylu

Gotowi na podróż do dalekich Chin? Taki projekt domu w polskich warunkach zrealizowaliby tylko ci najodważniejsi.

10. Amerykański rustykalizm

Projekty,  Dom rustykalny zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Patricia K Emmons – Rural Oregon Craftsman Home – Exterior 2

Chibi Moku

Popularny w Stanach Zjednoczonych model domu z płaskim dachem, intrygujących oknach o błękitnych obramowaniach oraz niekonwencjonalnej elewacji z drewna.

11. Nowoczesne rancho

Projekty,  Willa zaprojektowane przez Woodbau Srl
Woodbau Srl

Una villa immersa nel verde

Woodbau Srl

Nowoczesne podejście do klasycznego rancha- kompaktowy rozmiar, elewacja z białego tynku i naturalnego kamienia oraz hipnotyzująco zielone drzwi i okienice.

Który projekt najbardziej się Wam podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu