Projekty,  Domy zaprojektowane przez Greenpods

Praktyczny i wygodny domek

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj zaprezentujemy Wam modułowy dom, który charakteryzuje się oszczędnością energii oraz strategicznymi rozwiązaniami.

Trudno uwierzyć, że ten dom mierzy zaledwie 50 metrów kwadratowych! Prezentuje się niesamowicie i wygląda na niezwykle przestronny.

Zajrzyj do środka i przekonaj się co kryje ta drewniana kostka!

Fasada

Dom, który powstał pod okiem architektów z biura GREENPODS został zbudowany z drewna i poza podstawowym metrażem, oferuje również przestronny taras.

Wszystko na raz

W zależności od budżetu, możemy rozplanować przestrzeń wedle własnych upodobań. W tym przypadku możemy zobaczyć otwarte pomieszczenie z kuchnia, gdzie możemy zaaranżować również salon i jadalnię.

Przestrzeń w środku

Chociaż pomieszczenia nie są duże, wydają się być całkiem przestronne. Wszystko to za sprawą wysokości oraz pionowych okien, które sprawiają, że pokoje wydają się większe.

Plan otwarty

Otarte pomieszczenie możesz zaaranżować jak tylko chcesz. Możesz stworzyć salon dla całej rodziny lub pokój zabaw dla swojego dziecka.

Wydajny i funkcjonalny

Zabudowane szafy pozwalają na wykorzystanie maksimum przestrzeni i uniknięcie bałaganu.

Oprawy

Ten dom możesz dostosować do własnych potrzeb. Najdrobniejsze szczegóły zostaną dopasowane wedle Twoich potrzeb, nawet oświetlenie.

Kompaktowe rozwiązania

Kuchnia została zaaranżowana tak, aby stać się funkcjonalna. Wszystkie meble są proste, jednak całość tworzy spójną, piękną całość.

Sypialnia

Sypialnia oferuje nam piękne widoki na okolice. Pionowe okna dostarczają odpowiedniej ilości światła, pochodzącego z naturalnych promieni słonecznych.

Funkcjonalne dodatki

Sypialnia uzupełniona jest o funkcjonalne rozwiązania ułatwiające codzienne użytkowanie, takie jak wbudowane szafy, szufladę na poście, szafki nocne, czy zagłówek.

Łazienka

Łazienka jest skromna, jednak znajdziemy tutaj wszystko, czego potrzebujemy. Neutralne kolory idealnie pasują do charakteru domu. Doskonałym rozwiązaniem jest kabina prysznicowa zintegrowana z łazienką, dzięki czemu przestrzeń wydaje się większa.

10 genialnych pomysłów na półki w łazience!

Chciałabyś mieszkać w takim miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu