Projekty,   zaprojektowane przez Balear de Reformas y Servicios Integrales 2012 S.L.

Przed i po: drewniany dom za 200 tysięcy złotych

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Ten projekt ma szanse stać jednym z naszych ulubionych. Koszt budowy to jedyne 150 tysięcy złotych, za które otrzymujemy wspaniały dom w stylu country.

Architekci z biura BALEAR DE REFORMAS stworzyli drewnianą konstrukcję na Majorce. Wyspa pełna jest malowniczych domów, które przyciągają wzrok turystów.

Przyjrzyj się bliżej drewnianemu domkowi, który zachwyca swym pięknem!

Koszty

Obliczenie kosztów budowy jest bardzo proste. Parter mierzy 65m2, zaś piętro 35m2. Całkowita powierzchnia domu to 100 m2, a średni koszt budowy w tym klimacie to nieco ponad 2 tysiące za metr. Za 200 tysięcy złotych możemy dostać romantyczny dom z dala od miasta.

Musimy być jednak świadomi, że cena może wzrosnąć w zależności od materiałów izolacyjnych, ogrzewania oraz jakości wykończenia.

Budowa

Wszystko w tym projekcie zbudowane jest z drewna. Otrzymujemy zatem ekologiczny dom, który współgra z naturą.

Gotowy dom z pergolą

Zobacz tylko jak wspaniale prezentuje się ta drewniana konstrukcja! Dom wygląda jak rodem przeniesiony z rancza, co podkreślają dodatkowo elementy z naturalnego kamienia.

Widok na dom

Dom doskonale komponuje się z leśnym otoczeniem. Kolor elewacji idealnie kontrastuje z barwą dachu, a zadaszony taras pozwala na cieszenie się okolicą nawet podczas letniej mżawki.

Sypialnia

W domu znajdziemy 3 sypialnie, które nawiązują wystrojem do francuskich wnętrz pełnych szyku. Jasne kolory sprawiają, że wnętrze jest przytulne i romantyczne.

Łazienka

Dom posiada jedną łazienkę, która została urządzona stylowo i ze smakiem. Wnętrze nawiązuje do morskiego charakteru, co idealnie łączy się z plażą na Majorce.

Zobacz również Niezwykła transformacja małego mieszkania!

Chciałbyś zamieszkać w takim miejscu? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu