Projekty,  Domy zaprojektowane przez Vesco Construction

10 wspaniałych domów poniżej 300m2 (wraz z planami)!

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Poszukiwanie idealnego domu może być ekscytujące, ale i kłopotliwe. W ogromnej ilości projektów ciężko jest znaleźć dom, który spełni nasze oczekiwania. Wychodzimy więc z inicjatywą i postanowiliśmy zebrać dla Was najlepsze projekty poniżej 300 metrów kwadratowych, które będą idealnym rozwiązaniem dla całej rodziny.

Numer 1: 167.5 m2

Najmniejszy na tej liście, jednak godny zainteresowania. Ten dom mieści w sobie cztery sypialnie, cztery łazienki oraz przestronny ganek, który idealnie sprawdzi się podczas leniwego popołudnia. Elewacja łączy w sobie drewno oraz beton, otoczone kamiennym murkiem.

Numer 2: 180 m2

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Kolejna propozycja to projekt o monochromatycznym designie. Czerń i biel to klasyczne połączenie, które odnajdzie się w każdym otoczeniu. Tutaj również znajdziemy mały ganek, który będzie służył całej rodzinie. Znajdziemy tutaj trzy sypialnie, trzy łazienki oraz garaż, który pomieści dwa samochody.

Numer 3: 219 m2

Ściany zostały pokryte pomarańczowym materiałem odbijającym światło, dzięki czemu nawiązuje do kolonialnego charakteru. Jest to elegancka budowla, która przypomina pensjonat, dzięki naprawdę możemy liczyć na komfortowe mieszkanie.

Numer 4: 227 m2

Dwupiętrowy dom, który emanuje nostalgią oraz spokojną atmosferą. Znajdziemy tutaj 4 sypialnie, trzy łazienki, dwie jadalnie oraz dwa duże salony.

Numer 5: 256 m2

Ten dwupoziomowy dom to idealne rozwiązanie dla miłośników prostych rozwiązań. Wewnątrz znajdują się cztery sypialnie, cztery łazienki, dwa pokoje dzienne oraz garaż mieszczący dwa samochody.

Numer 6: 261 m2

Ten czerwono-biały dom nawiązuje do architektury amerykańskiej. Świadczy o tym kolor fasady oraz charakterystyczne, okrągłe okna. W środku kryję się trzy sypialnie oraz trzy łazienki, a ogród zachwyca nas wyjątkowym tarasem.

Numer 7: 236 m2

To ogromna willa, która mieści w sobie pięć sypialni oraz trzy łazienki. Ganek pozwala na zaaranżowanie strefy relaksu lub jadalni na zewnątrz domu, co szczególnie sprawdzi się w przypadku dużych rodzin.

Numer 8 : 278 m2

Ceglany dom to klasyczny reprezentant architektury. Projekt nasuwa na myśl domy na angielskiej wsi, które pięknie komponują się z zielonymi ogrodami. Znajdziemy tutaj sypialnie mieszkańców,  dwie łazienki, salon oraz jadalnię.

Numer 9: 280 m2

Ten jednopoziomowy dom to przestronna konstrukcja, która składa się z trzech sypialni, trzech łazienek, biura oraz salonu połączonego z jadalnią. Znajdziemy tutaj również zadaszoną werandę, która posłuży domownikom, którzy będą mogli cieszyć się chwilami na zewnątrz.

Numer 10: 299 m2

Ostatnia propozycja to ogromna willa mieszcząca cztery sypialnie, dwie łazienki, garaż oraz oddzielny salon i jadalnię. Ten projekt to idealne rozwiązanie dla osób, które kochają przestrzeń oraz spokój, bowiem na tak dużym metrażu możemy liczyć na chwile wyciszenia.

3 stylowe, jednopiętrowe posiadłości!

Który projekt spodobał Wam się najbardziej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu