Projekty,  Domy zaprojektowane przez Citi Construction & Developments Ltd

Top 5 tygodnia – piękne domy jednorodzinne, które zachęcą Cię do budowy własnego

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jeżeli poszukujecie pomysłów na dom i jego aranżację, to świetnie trafiliście! homify to platforma, na której architekci i projektanci wnętrz i ogrodów prezentują swoje projekty, które my opisujemy w naszym codziennie aktualizowanym magazynie. 

U nas znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne wnętrza. Tutaj czekają na Was wspaniałe inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój, nietypowe meble, a także znajdziecie pomysły i porady na budowę własnego domu. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. 20 pięknych domów jednorodzinnych, które zachęcą Cię do budowy własnego

’Własny dom jednorodzinny w miejscu zacisznym, znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie natury – wielu z nas dzieli to właśnie marzenie. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób porzuca życie w wielkich miastach, przenosząc się na przedmieścia, a nawet na wieś, gdzie we własnym domu z ogrodem, w spokoju i zwolnionym tempie, cieszyć się mogą szczęśliwym życiem rodzinnym.

Jeżeli należycie do tych właśnie osób, po głowie z pewnością chodzi Wam wiele pomysłów na projekt własnego domu. W tym Katalogu Inspiracji zebraliśmy dla Was aż 20 projektów. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.’

2. homify 360°: dom inny niż wszystkie w Zielonkach pod Krakowem

’Dom, do którego zabieramy Was dzisiaj z serią homify 360° pod Krakowem. Zaprojektowany został przez architekta Michała Szymanowskiego z Biura S, a ideą, która przeświecała temu projektowi, było stworzenie budynku mieszkalnego innego niż wszystkie inne w tej okolicy. Co to oznacza? Zobaczcie sami!

3. Prosty i piękny dom, na który Cię stać

Projekty,   zaprojektowane przez Marlegno

’W obecnych czasach możemy wybierać w przeróżnych projektach domów, które spełnią oczekiwania każdego. Jednak znalezienie odpowiedniego miejsca może okazać nie być się takie proste. Musimy wziąć pod uwagę nie tylko warunki mieszkaniowe, ale przede wszystkim pomyśleć o naszych dochodach. Dostosowanie wszystkich aspektów pozwoli nam na stworzenie prawdziwego domu, w którym będziemy mogli spędzać czas z rodziną.

Dzisiaj przygotowaliśmy dla was propozycję domu z prefabrykatów, który jest idealnym rozwiązaniem dla każdego! Zapraszamy!’

4. To jest naprawdę elegancki dom w Krakowie

’W dzisiejszej serii homify 360° wybierzemy się do Krakowa, by przyjrzeć się niezwykłemu domowi z basenem!  To połączenie z pewnością spodoba się tym, którzy lubią żyć aktywnie. Pływanie jest jednym ze sportów, który wzmacnia mięśnie oraz odciąża kręgosłup. Jest to zdrowa alternatywa dla wszystkich tych, którzy nie lubią ćwiczyć na siłowni. W wodzie angażujemy praktycznie wszystkie mięśnie, co pozwala szybko spalić zbędne kalorie i przygotować się do letnich wypadów na plażę. Posiadanie domowego basenu jest bardzo wygodne. Do zalet tak urządzonego domu można przede wszystkim zaliczyć fakt, że jesteśmy niezależni i o dowolnej porze możemy korzystać z naszej wodnej przestrzeni. 

Krakowski dom posiada również wiele innych zakamarków wartych uwagi. Specjaliści z Architektura Wnętrz Daria Zaręba stworzyli naprawdę interesujące miejsce. Zobaczcie sami!’

5. 42 zdjęcia sypialni urządzonych przez najlepszych włoskich dekoratorów wnętrz

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS

’Wielu z nas czci moment, kiedy pod koniec długiego, wykańczającego dnia, gdy znajdujemy się na krańcu fizycznych i psychicznych możliwości, udajemy się do sypialni i kładziemy do łóżka. Aby uhonorować ten rytuał, zebraliśmy dla Was projekty 42 sypialni. I to nie byle jakich- każda z nich została zaprojektowana przez włoskich architektów, co jest gwarancją różnorodności, dobrego stylu i elegancji. Zapraszamy do oglądania!’

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu