Aranżacja tarasu: styl , w kategorii Taras zaprojektowany przez Perfect Space

Magiczna transformacja brzydkiego tarasu

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Zaniedbany, niewykorzystany taras to ogromna strata i zmarnowany potencjał każdego mieszkania- pomyślcie tylko, ile osób marzy o lokum z balkonem czy tarasem! Jeżeli macie do niego dostęp, ale nie wiecie, co z nim zrobić, ta transformacja z pewnością zainspiruje Was do podjęcia działania. Projekt zrealizowany w sposób nowoczesny, z przywiązaniem uwagi do detali, które odpowiadają za klimatyczny charakter tego obszaru. Przekonajcie się sami!

Przed: zapomniany taras

Pomimo wspaniałej pergoli oraz rozwieszonych pod nią światełek, taras sprawiał niekorzystne wrażenie. Był zaniedbane, ściany domagały się świeżej warstwy farby, a posadzka wymagała odświeżenia. Należało także usunąć wszystkie zbędne przedmioty, które były tu wcześniej przechowywane. Przestrzeń ta oferowała jednak ogrom możliwości aranżacyjnych, o czym przekonacie się, oglądając kolejne zdjęcia.

Po: spektakularna przestrzeń

Co za przemiana! Trudno rozpoznać, że znajdujemy się na tym samym tarasie. Zmieniło się tu niemal wszystko- podłogę wyłożono drewnianymi deskami, ściany przemalowano na świeży, jasnoszary kolor, odnowiono pergolę i wstawiono nowe, stylowe meble i dodatki. Luksusowy narożnik prezentuje się niezwykle wygodnie i luksusowo, a o wyjątkową atmosferę na tym tarasie dba klimatyczne oświetlenie.

Po: elegancja i wielkomiejski szyk

Kluczem do sukcesu była w tym przypadku prostota aranżacji, na którą składają się elementy eleganckie i szykowne. Dzięki krzewom w nowoczesnych betonowych donicach taras zyskuje niezbędną prywatność i zostaje osłonięty od sąsiednich mieszkań. Podłoże z białych kamyczków świetnie komponuje się z drewnem. Oświetlenie podłogowe sprawia, że cały obszar tarasu zdaje się iluminować.

Po: detale

Wypolerowane białe kamyki na granicy tarasu to fantastyczne detale, dzięki którym aranżacja tego obszaru jest tak wyjątkowa i klimatyczna. Jest to element dekoracyjny o lekkim, subtelnym charakterze, który świetnie sprawdzi się na każdym tarasie. Kamienie prezentują się jeszcze bardziej magicznie, gdy podświetlone od spodu, jak to widać na zdjęciu.

Po: taras na każdą pogodę

Na tarasie zainstalowano praktyczne, składające się w harmonijkę zadaszenie, zapewniające ochronę zarówno przed słońcem, jak i przed deszczem. Dzięki temu można tu spędzać czas bez względu na warunki atmosferyczne.

Jak Wam się podoba taras w nowej odsłonie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu