Projekty,  Salon zaprojektowane przez Ossigeno Architettura

56 stylowych półek ściennych i regałów do salonu

A.D. A.D.
Loading admin actions …

Wybór mebli do salonu jest ważną sprawą w aranżacji wnętrza, ponieważ to głównie one nadają mu styl i charakter. W zależności od ich koloru dodajmy do nich odpowiedni kolor ścian i dodatki, a to wszystko razem tworzy wyjątkową i charakterystyczną atmosferę pokoju dziennego. 

Ścienne półki to mebel, który znajduje się w niemalże każdym salonie. Pomaga on przełamać prostotę ścian, a także pełni funkcje czysto praktyczne. Regały na książki sprawdzają się z kolei w przypadku posiadaczy sporej biblioteki lub kolekcji filmów i płyt, które nadają się do ekspozycji. Możecie wtedy wybrać proste półki, montowane na wspornikach, na całej wysokości ściany. Natomiast nieregularnie rozsiane półki o różnorodnych kształtach i rozmiarach idealnie zapełnią pustą ścianę, a zamykane szafki stworzą trochę miejsca do przechowywania. 

Równie ważna, co samo rozmieszczenie i styl regałów, jest ich kolorystyka. Jasne meble spodobają się miłośnikom przestrzeni i światła. Lubiącym klasykę i tradycję przypadną do gustu ciemniejsze półki czy regały do salonu. Przeczytajcie także: Dekoracje do salonu na 2017

Dziś, specjalnie dla Was, przygotowaliśmy aż 56 wspaniałych i wyjątkowych propozycji najpiękniejszych salonów zaprojektowanych przez naszych architektów. Na każdym zdjęciu znajdziecie ciekawe przykłady mebli, które będą stanowić dla Was inspirację. Zobaczcie je wszystkie! 

18

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Riva1920
Riva1920

PIANO DESIGN design Matteo e Renzo Piano

Riva1920

32

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Laquercia21
Laquercia21

Parete attrezzata Ginevra (Rm)

Laquercia21

36

39

Projekty,  Salon zaprojektowane przez RGROOM
RGROOM

Foto Living

RGROOM
Który salon spodobał się Wam najbardziej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu