Projekty,  Taras zaprojektowane przez FAMWOOD 自然紅屋

7 przykładów małych, ale stylowych domów!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Posiadanie własnego, rodzinnego gniazdka to z pewnością marzenie niejednej osoby. Przed rozpoczęciem jego budowy koniecznie trzeba liczyć się z tym, że może ona pochłonąć sporo środków finansowych i przede wszystkim czasu. Doskonałą alternatywą do dużych obiektów sa niewielkie domki, które potrafią być równie stylowe i przytulne. Ich zaletą jest również to, że w którszym czasie mozna je stworzyć i na pewno urządzić tak, by nasze konto nie wiało całkowitą pustką. Dzisiaj razem z naszymi profesjonalistami chcemy zaprezentowac parę propozycji tego typu obiektów. Mamy nadzieję, że będą one dla Was doskonałym źródłem inspiracji!

1. Taras

Decydując się na budowę małego domu, wcale nie musicie rezygnować z rozwiązań, o których zawsze marzyliście. W przypadku powyższego projektu, naszym profesjonalistom udało się stworzyć uroczy dom, który nie tylko posiada bardzo funkcjonalne wnętrze, ale również umożliwia swoim właścicielom całkowity relaks na specjalnym tarasie. Jest tutaj wystarczająca ilość miejsca, by zaprosić kilku znajomych i w ciepły wieczór wspólnie posiedzieć przy lampce wina.

2. Nowoczesne przeszklenia

W przypadku domu widocznego na powyższym zdjęciu architekci postawili na bardzo nowoczesne rozwiązanie. Zdecydowali się oni na zastąpienie części ścian przeszkleniami. Efekt jest niesamowity! Oprócz tego, że cała bryła zyskała na lekkości, domownicy mogą bez wychodzenia na zewnątrz podziwiać piękną przyrodę, w sercu której zdecydowano się wybudować ten dom.

3. Duży ogród

Pamiętajcie, że budując niewielki dom, zawsze możecie zastanowić się nad stworzeniem wokół niego nieco większego ogrodu. To rozwiązanie powinno spodobać się w szczególności tym z Was, którzy uwielbiają życie blisko zieleni. W swoim ogródku oprócz kolorowych kwiatów możecie wprowadzić również na przykład warzywa, które będziecie mogli dodawać do przygotowywanych w kuchni, pysznych dań.

4. Mini blaszak

Lubicie naprawdę oryginalne projekty? W takim razie na pewno przypadnie Wam do gustu ten niezwykły mini blaszak stworzony przez naszych pomysłowych architektów. Jego konstrukcja zdecydowanie przyciąga wzrok. Jednym z materiałów, który posłużył do realizacji tego nieszablonowego rodzinnego gniazdka jest aluminium konstrukcyjne. Posiadacze tego domu niewątpliwie muszą liczyć się z tym, że będzie on wzbudzał duże zainteresowanie.

5. Parterowa konstrukcja

Projektując swoje własne cztery ściany czasami lepiej jest postawić na parterową konstrukcję, niż na siłę starać się wprowadzać dodatkowe piętra. Warto o tym pamiętać, w szczególności jeżeli mieszkacie z osobami starszymi. Nie koniecznie będą oni czuć się komfortowo, jeżeli parę razy dziennie będą zmuszeni pokonywać strome schody.

6. Naturalne drewno

Naturalne drewno to materiał, który doskonale nada się do aranżacji wnętrza Waszego rodzinnego gniazdka, jak i jego części zewnętrznej! W przypadku tego projektu nasi profesjonaliści postanowili zastąpić tradycyjną elewację, pięknymi drewnianymi deskami. Znajdujące się na nich sęki zdecydowanie sprawiają, że całość zyskała na oryginalności. Co więcej to właśnie ten materiał sprawia, że cały obiekt roztacza wokół siebie przyjazną aurę.

7. Odpowiednie oświetlenie

Oprócz odpowiedniego projektu konstrukcji domu, solidnych materiałów, czy też kolorystyki, bardzo ważny element stanowi również zewnętrzne oświetlenie całego obiektu. Dzięki niemu będziecie mogli po zmroku czuć się swobodnie na swoim tarasie. Zainwestujcie w takie lampy, które będą odporne na różnorodne warunki atmosferyczne. W przeciwnym razie może Was czekać ich ciągła wymiana.

Szukacie innych inspirujących przykładów domów? Sprawdźcie koniecznie:

Nowoczesna oaza z morskim akcentem

Który dom podoba Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu