Projekty,  Ogród zaprojektowane przez GroenerGras Hoveniers

Udana metamorfoza ogrodu

press profile homify press profile homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Ogród to pierwsza rzecz, którą zobaczą nasi goście, czy choćby listonosz dostarczający paczkę. Warto więc zadbać, by to pierwsze wrażenie było jak najbardziej pozytywne. W końcu pierwsze wrażenie jest najczęściej kluczem do sukcesu, a zatarcie negatywnego odczucia jest później bardzo trudne.

Wszyscy pragną mieć piękny ogród, jednak jego prowadzenie nie jest łatwe i wymaga systematyczności. Bardzo łatwo traci on bowiem swój pierwotny kształt: rośliny rozrastają się w niepożądanych kierunkach, rabatki zarastają chwasty, a krety niszczą nasz trawnik. Można bez wahania powiedzieć, że nic, co dotyczy domu i jego okolicy, nie zmienia się tak szybko jak ogród. 

Co zrobić, jeśli nasz ogród jest już bardzo zapuszczony i na samą myśl o jego ogarnięciu robi nam się słabo? Na pewno nie odkładać tego na później! Kilka tygodni, a może i nawet dni, różnicy doda nam dużo więcej pracy.  Żeby zagrzać Was do walki pokażemy naprawdę udaną metamorfozę ogrodu!

Czy zaskoczyła Was ta metamorfoza?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu