Nowoczesny dom o wyjątkowej konstrukcji

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom o wyjątkowej konstrukcji

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  Domy zaprojektowane przez NarrativA architecten
Loading admin actions …

Dzisiaj przedstawiamy Wam wyjątkowy projekt nowoczesnego domu, który charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją. Ten futurystyczny budynek jest uosobieniem architektury XXI wieku. Elewacja z drewna nawiązuje do połączenia z naturą, przez co dom nasuwa na myśl ekologiczne podejście do budownictwa.

Odwiedź z nami wspaniałe dzieło architektów z biura NARRATIVA ARCHITECTEN, którzy stworzyli dom na miarę naszych czasów. Zapraszamy!

Futurystyczna elewacja

Dom otoczony jest prostym ogrodem, w którym mieszkańcy będą mogli cieszyć się chwilami spokoju. Zieleń idealnie łączy się z drewnianą fasadą, co w rezultacie daje nam wyjątkowy efekt ciepłego, rodzinnego domu.

Jasne ściany i duże okna to odzwierciedlenie nowoczesnego budownictwa, które skupione jest na doskonałym zintegrowaniu materiałów oraz dostarczeniu jak największej ilości światła do wnętrza domu.

Ekologiczne podejście

Jak łatwo możemy zauważyć, dom wyposażony jest w panele słoneczne, dzięki czemu wykorzystuje surowce naturalne. Środowisko odegrało ważną rolę podczas budowy tego domu, dlatego nie mogło zabraknąć ekologicznych rozwiązań. Elewacja idealnie podkreśla zamysł architektów, poprzez drewniane ściany. Zajrzyjmy do środka i przekonajmy się, czy wewnątrz również znajdziemy nawiązanie do natury.

Czarująca kuchnia

Kuchnia to doskonałe, otwarte pomieszczenie, połączone z jadalnią. Mnogość światła słonecznego sprawia, że atmosfera wydaje się być niezwykle ciepła i rodzinna. Paleta barw nawiązuje do naturalnych kolorów, które idealnie pasują do charakteru domu. Kuchnia ma idealną konstrukcję, dlatego idealnie nadaje się zarówno do rodzinnego gotowania, jak i wieczornych spotkań z przyjaciółmi.

Połączenie środowisk

To, co  szczególnie ujęło nas w  tym projekcie, to doskonałe połączenie wnętrza oraz zewnętrznej części domu. Duże okna zapewniają idealne oświetlenie pomieszczeń, a także oferują piękne widoki na zielony ogród. Drewno doskonale łączy się po obu stronach ścian, dzięki czemu dom stanowi idealną całość.

Niesamowity widok

Z tyłu domu znajdziemy niesamowity widok. Idealne połączenie drewna oraz szklanych powierzchni doskonale oddaje nowoczesny charakter domu. Nie znajdziemy tutaj jednak zbędnego przepychu, bowiem całość konstrukcji charakteryzuje się idealnym minimalizmem.

Na szczególną uwagę zasługuje przejście z salonu do ogrodu, które idealnie zintegrowane jest z systemem okien.

Odwiedź również Rodzinny dom z pięknym ogrodem!

Co powiesz o takim połączeniu materiałów?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu