Projekty,  Domy zaprojektowane przez TUNA PREFABRİK

Dom z prefabrykatów z wszelkimi udogodnieniami!

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W dzisiejszych czasach, technologia zrobiła ogromne kroki w poszukiwaniu prostoty, efektywności oraz oszczędności czasu, zarówno dla architektów, ekip budowlanych, jak i właścicieli nieruchomości, oczywiście. Naprawdę wolelibyście budować dom przez pół roku skoro taki sam budynek może powstać w kilka tygodni? Raczej nie, prawda? Właśnie to ma na uwadze wielu specjalistów. 

W tym nurcie homify zgadza się z Wami w pełni i dlatego chcielibyśmy Wam pokazać jak to, co wydawałoby się niemożliwe staje się rzeczywistością w krótkim czasie. Efekty zapierają dech w piersi! Zupełnie jakby dom powstawał za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zobaczmy z bliska ten projekt o prawdziwie unikalnym, a zarazem bardzo tradycyjnym stylu. Elegancja, wydajność i szybka realizacja na wyciągnięcie ręki.

​Prosty i funkcjonalny

Projekty,  Domy zaprojektowane przez TUNA PREFABRİK
TUNA PREFABRİK

105 m2 Çift Katlı Prefabrik Konut

TUNA PREFABRİK

W kwestii wzornictwa, ten dom jest nieskazitelny. Jest to dzieło specjalistów z Tuna Prefabrik. Dom modułowy, na który mamy przyjemność patrzeć opiera się na strukturach z żelaza. Ściany wykonano z cegły, po czym je otynkowano i pomalowano. Nie zabrakło również tradycyjnych dachówek, które wyglądają wprost pięknie.

Projekt zakładał przede wszystkim funkcjonalność, przy czym nie ma tu szczypty pretensjonalności. Jak widać, funkcjonalność może być świetną podstawą dla wspaniałego domu. Architekci zadbali o to, by w budynku znalazło się wszystko to, czego potrzebują i oczekują właściciele domu. Później wystarczyło już zrealizować plany. W tym projekcie, kluczowymi punktami były takie szczegóły jak balkon po lewej stronie, dający również zadaszenie dla tarasu znajdującego się pod nim. W przyszłości, tą strefę można zabudować i stworzyć dodatkowe pomieszczenie.

​Modułowy charakter

Na planach architektonicznych możemy dokładnie zobaczyć modułowy charakter budynku. Jest to dom w formie sześcianu, gdzie parter został zorganizowany na otwartym planie, a piętro podzielono na sypialnie. Oczywiście, są to plany budynku, który mamy na zdjęciach, lecz nie zapominajmy, że gdybyśmy chcieli skorzystać z budownictwa modułowego, z łatwością można dostosować rozmiary do naszych potrzeb.

Architekci tworzą budynek – skorupę, którą możemy dostosować do naszych potrzeb. Możliwe, że dla niektórych z nas salon powinien mieć mniejsze wymiary, a część przestrzeni chcielibyśmy przeznaczyć na jadalnię. Kolejnym krokiem będzie aranżacja wnętrza! Dla części z nas doskonały okaże się styl minimalistyczny, inni zdecydowaliby się na coś bardziej rustykalnego, a jeszcze inni wprowadzili całkowity eklektyzm.

​Elastyczność i możliwość adaptacji

Niesamowite jak budynek może być dostosowywany i dopasowywany do potrzeb różnych ludzi. Jedną z możliwości jest modyfikacja elewacji, aby nie była tak tradycyjna. Możemy wprowadzić zmiany skutkujące w wysunięciu pewnych elementów, dzięki czemu cała bryła budynku miałaby zupełnie inny wygląd. To jest właśnie najlepsze w budownictwie modułowym! Zastanówmy się czego potrzebujemy i czego oczekujemy i dopasujmy dom do naszych potrzeb, a nie na odwrót.

Taki projekt może zostać dostosowany do wszelkich gustów, może stać się bardzo nowoczesny, ale też rustykalny i prosty. Nie ma żadnych ograniczeń we współczesnej architekturze! A w szczególności jeżeli mowa o budownictwie modułowym opartym na funkcjonalności i wydajności.

Bez wątpienia, taki dom jest spełnieniem marzeń niejednego z nas. Pamiętajmy też, że dom może być delikatnie modyfikowany na przestrzeni lat. W tym przypadku, nie byłoby żadnym problemem zabudowanie strefy tarasowej lub stworzenie dobudówki. Poza tym, możemy wykazać się kreatywnością w tworzeniu pięknego wnętrza!

Jeżeli zaciekawiło Was budownictwo modułowe, polecamy również: Wyśniony dom modułowy

Zmienilibyście cokolwiek w tym projekcie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu