Projekty,  Salon zaprojektowane przez House Envy

10 wnętrzarskich trików na Rok Koguta

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kukuryku! Według chińskiego horoskopu rok 2017 jest rokiem Koguta. Ma miejsce co 12 lat i uznawany jest niestety za jeden z najbardziej nieszczęśliwych. W ciągu kolejnych dwunastu miesięcy osoby urodzone pod znakiem Koguta mogą spodziewać się wielu trudności we wszystkich sferach życia. Zodiakalne Koguty- nie obawiajcie się jednak. Zebraliśmy dla Was dziesięć wnętrzarskich trików, które sprawią, że Wasz dom w tym pozornie nieszczęśliwym roku będzie oazą spokoju i miejscem, gdzie przezwyciężycie nadchodzące trudności.

1. Pożegnajcie się ze starymi rzeczami

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez LEIVARS
LEIVARS

Marylebone

LEIVARS

Nowy rok warto zacząć od wyrzucenia starych, zbędnych przedmiotów. Świeży start zapewnią wnętrza o minimalistycznym charakterze, w których zredukowana zostanie liczba elementów wyposażenia, zwłaszcza tych przestarzałych. Te, które wciąż nadają się do użytku, oddajcie do organizacji charytatywnych, aby cieszyć się dobrą karmą.

2. Zwróćcie uwagę na sposób ustawienia mebli

Sposób, w jaki ustawiacie meble w swoich wnętrzach, ma ogromne znaczenie pod względem przepływu pozytywnej energii. Skupcie się na wyposażaniu obszarów od wschodu i południa, co korzystnie wpłynie na aurę we wnętrzach.

3. Dekorujcie w sposób kreatywny

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Studio Duggan
Studio Duggan

Hallway Console Table

Studio Duggan

Kreatywne, pełne oryginalności dekoracje to doskonały sposób na powiew świeżości we wnętrzach. Uważajcie jednak na to, gdzie umieszczacie lustra- ważne, aby nie odbijały obszaru jadalni, gdyż w ten sposób odciągać mogą pozytywna energię od osób siedzących przy stole.

4. Wyeksponujcie dzieła sztuki

Projekty,  Salon zaprojektowane przez House Envy
House Envy

Bloominville Storage Unit

House Envy

Sztuka, pod różnymi postaciami, jest istotnym elementem składowym wnętrz, w którym przepływa pozytywna energia. Powinna być dopasowana do pożądanego przez Was klimatu- obrazy przedstawiające naturalne krajobrazy we wnętrzach o charakterze spokojnym i relaksującym; dramatyczne zdjęcia we wnętrzach dynamicznych; grafiki we wnętrzach z charakterem, pełnych osobowości.

5. Wprowadźcie do wnętrz szczęśliwe dla Kogutów kolory

Kolory Roku Koguta to ogniste czerwienie, róże, purpury i fiolety. Wprowadźcie je w postaci nielicznych akcentów, dzięki którym we wnętrzach zagości pozytywna energia.

6. Zasadźcie różnokolorowe rośliny

Żywe dekoracje- rośliny doniczkowe lub świeże kwiaty- wprowadzą do wnętrz nowe życie i naturalną świeżość. Sprawią, że przebywanie w domu stanie się jeszcze przyjemniejsze.

7. Przeprowadźcie gruntowne porządki

Nie ma lepszego czasu, niż początek roku, aby pożegnać się z przedmiotami reprezentującymi przeszłość. Poświęćcie jeden z pierwszych weekendów Roku Koguta na generalne porządki i wyrzućcie wszystko, co w nowym roku będzie zbędne.

8. Wietrzcie wnętrza!

Regularne wietrzenie wnętrz pozwala pozbyć się negatywnej energii, która się w nich gromadzi. Sprawny system wentylacyjny lub liczne okna pozwolą na rewitalizację pomieszczeń, utrzymując je w świeżości. Otwórzcie także wszystkie drzwi, aby ułatwić przepływ energii, pamiętając jednak o tym, aby zamknąć drzwi do łazienki.

9. Postawcie na odważne kolory i dekoracje

W Roku Koguta, aby zwalczyć negatywną aurę, którą jest on owiany, warto być odważnym i zawziętym. We wnętrzach oznacza to wyraziste kolory i dekoracje, które wyróżniają się.

10. Wprowadźcie do wnętrz ogniste elementy

Od dawna planujecie wyposażyć swój dom w kominek lub piec palony drewnem? To jest ten czas! Ogniste elementy wyposażenia wprowadza do wnętrz ciepło i pozytywną atmosferę.

Wierzycie w moc Feng Shui we wnętrzach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu