Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Naszkicuj z nami swój wymarzony dom – 6 inspirujących przykładów

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
uA16: styl , w kategorii  zaprojektowany przez uArchitekta
Loading admin actions …

Przygotowujecie się do budowy swojego wymarzonego rodzinnego gniazdka? W pierwszej kolejności należy przygotować odpowiedni plan 2D. Przemyślcie dokładnie każdy jego szczegół, a na pewno będziecie mogli w pełni cieszyć się z efektu końcowego prac. Dzisiaj razem z naszymi profesjonalistami postanowiliśmy specjalnie dla Was przygotować pięć inspirujących przykładów domów, wraz z ich planami. Mamy nadzieję, że pomogą Wam one podczas tworzenia własnych czterech ścian. Zapraszamy do oglądania!

1. Dbałość o detale

Rzut parteru: styl , w kategorii  zaprojektowany przez uArchitekta
uArchitekta

Rzut parteru

uArchitekta

Tworząc plan swojego domu, dobrze jest przywiązać wagę do drobnych szczegółów, które znacząco mogą wpłynąć na komfort użytkowania danego miejsca. Odpowiednie rozmieszczenie okien pozwoli Wam cieszyć się naprawdę jasnym wnętrzem. Z kolei duży garaż z pewnością pozwoli Wam skończyć ze swoją drugą połówką potyczki o to, kto w nim zaparkuje swoje auto. 

1. Efekt końcowy

uA16: styl , w kategorii  zaprojektowany przez uArchitekta

Tak prezentuje się ten dom w całej postaci. Nasi fachowcy zdecydowali się na połączenie bieli z naturalnym drewnem, dzięki czemu cały obiekt emanuje świeżością. W tym projekcie znalazło się miejsce nawet na stylowy taras umożliwiający wypoczynek w ciepłe, letnie dni.

2. Otwarta przestrzeń

Ostatnio bardzo modnym rozwiązaniem w nowoczesnych domach jest ograniczanie liczby wszelakich ścian działowych do minimum. Nie mogło tego zabraknąć również w przypadku tego projektu. Salon otwarty na kuchnię i jadalnię to prawdziwy strzał w dziesiątkę!  

2. Elegancki dom

Widok od strony wejściowej: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez MFA Studio Sp z o.o.
MFA Studio Sp z o.o.

Widok od strony wejściowej

MFA Studio Sp z o.o.

Tak prezentuje się ten elegancki dom, którego plan mieliśmy możliwość przed chwilą poznać. Patrząc na ten obiekt z pewnością można stwierdzić, że posiada on elegancki charakter. Wszystko dzięki zestawieniu dwóch ponadczasowych barw – czerni i bieli. Zainspirujcie się tą aranżacją, a na pewno nie będziecie tego żałować!

3. Odrobina koloru

Plany domów nie muszą być czarno białe. Świetnie wyglądają również w kolorze! Ta wersja jest bardzo atrakcyjna dla oka i z pewnością jest bardziej czytelna dla osób, które na co dzień nie mają zbyt wiele do czynienia z projektami architektonicznymi.

3. Dom na lata

Patrząc na ten dom można naprawdę się zachwycić. Połączenie naturalnego kamienia z nowoczesnymi przeszkleniami i białą elewacją sprawiają, że jest to obiekt, który z pewnością posłuży swoim właścicielom przez długie lata.

3. Przytulne wnętrze

Tak prezentuje się wnętrze tego domu. Tutaj również dominują jasne kolory. Taka przestrzeń to prawdziwa oaza dobrego stylu. Zauważcie, że znalazło się tutaj nawet miejsce na kominek!

4. Wielkość pomieszczeń

Tworząc projekt domu, koniecznie dobrze zaplanujcie wielkość poszczególnych pomieszczeń. Dzięki temu możecie być pewni, że będą one w stu procentach zaspakajać Wasze potrzeby. 

4. Drewniana elewacja

Zwolennikom oryginalnych elewacji na pewno powinien spodobać się projekt widoczny na powyższym zdjęciu. Nasi fachowcy postawili na drewno, które sprawia, że ten budynek zdecydowanie przyciąga wzrok!

5. Ogród

Na planie dobrze jest również uwzględnić obszar ogrodu. Możecie zaznaczyć strefę, w której chcielibyście stworzyć taras, czy też kącik zabaw dla dzieci.

5. Szarość i naturalne drewno

Dom widoczny na powyższym zdjęciu robi niemałe wrażenie! Szarość i naturalne drewno tworzy nieszablonową kompozycję. Taki dom to prawdziwy skarb.

6. Pamiętajcie o legendzie

Plany domu powinny zawsze posiadać legendę. To właśnie ona pozwala każdemu łatwo zrozumieć, o co dokładnie chodziło autorowi. Również w przypadku powyższego planu nasi fachowcy pamiętali o tym drobnym elemencie.

6. Oryginalny kształt

Obecne projekty domów potrafią naprawdę zaskakiwać swoją konstrukcją. Wystarczy spojrzeć na powyższy obiekt. Z pewnością wzbudza on zainteresowanie wszystkich przechodniów, jak i mieszkających obok sąsiadów!

Szukacie innych inspirujących przykładów domów? Sprawdźcie koniecznie:

Nowoczesna oaza z morskim akcentem

Który dom podoba Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu