Projekty,  Salon zaprojektowane przez yesHome

Wszystkie odcienie szarości w przytulnym domku

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam dom jednorodzinny, który na pewno skradnie wiele serc. Dlaczego? Otóż jego wystrój to połączenie stylu nowoczesnego ze… śródziemnomorskim! Dawno nie widzieliśmy takiego połączenia. Jego efektem są wnętrza przytulne, domowe, ale jednocześnie współczesne, dopasowane do potrzeb żyjącej w biegu rodziny, chociaż zachęcające ją do relaksu i wyciszenia. 

Brzmi jak marzenie? Wybierzcie się z nami na spacer po niezwykłym projekcie architektów z YesHome specjalizujących się w odnowie i renowacji.

Pierwsze wrażenie

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez yesHome

Już od progu czeka na nas zapowiedź połączenia stylów. Stare, kamienne mury wiekowego budynku zostały odczyszczone i prezentują się wspaniale! Jednak widać wyraźnie, że zostały podporządkowane nowoczesnym tynkom w delikatnym odcieniu szarości. Całości dopełnia szaro-brązowy, drewniany parkiet.

Salon z jadalnią

Projekty,  Salon zaprojektowane przez yesHome

Wkraczamy do strefy publicznej, w której również czeka na nas połączenie kamienia, tynów i drewna, z tym, że to ostatnie króluje również nad naszymi głowami! Drewniany sufit malowany na biało, z widocznymi belkami stropowymi prezentuje się zachwycająco i podkreśla śródziemnomorski klimat. Przemyślanie dobrane meble jadalni, drewniane, z białymi elementami, pasują tutaj idealnie.

Nowoczesność i styl śródziemnomorski

Projekty,  Salon zaprojektowane przez yesHome

Równocześnie styl nowoczesny nie oddaje pola. Prosta, wygodna kanapa jest bez wątpienia centralnym meblem w tej aranżacji. Spójrzmy też na elegancki kominek o klasycznym wykończeniu. Wychodzi z niego srebra, metalowa rura komina i wcale nie budzi to naszego zdziwienia.

Podłużna kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez yesHome

Co uważniejsi Czytelnicy z pewnością zauważyli, że za kanapą znajduje się przejście do kuchni. Podążamy tą drogą, by znaleźć się w podłużnym pomieszczeniu. Także tutaj postawiono na paletę łączącą szarości z bielą. Szczególnie interesujący jest wzorzysty dywanik, wprowadzający domową atmosferę. Wygodna strefa śniadaniowa wskazuje na to, że widziana przed chwilą jadalnia to miejsce przeznaczone na wyjątkowe okazje.

Łazienka w drewnie

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez yesHome

Wciąż dziwimy się, kiedy napotykamy na łazienki wykończone w drewnie! Nie w tym jednak zaskakującego, możliwości konserwacji materiałów poszły daleko na przód i dzięki temu możemy tworzyć aranżacje pełne ciepła, które zawsze wprowadza do wnętrz ten naturalny materiał.

Sypialnia główna

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez yesHome

W stylu śródziemnomorskim błękity i turkusy łączą się z bielą. Właśnie takie zestawienie czeka na nas w postaci pościeli na łożu w sypialni głównej. Nie zapominajmy nigdy o tym, jak ważną rolę w określaniu charakteru pomieszczenia mają odpowiednio dobrane tekstylia. Przemyślane oświetlenie tworzy tutaj atmosferę absolutnego relaksu.

A może przed zakończeniem sezonu narciarskiego macie ochotę zobaczyć jak nowoczesność można zamieszać z tradycyjnym stylem alpejskim? Ten artykuł z pewnością Was zainteresuje: Nowoczesny apartament w alpejskim stylu!

Co sądzicie o tym niecodziennym połączeniu stylów?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu