Projekty, rustykalne Domy zaprojektowane przez zanella architettura

7 wiejskich domów w nowoczesnym wydaniu

press profile homify press profile homify
Loading admin actions …

Zatłoczone miejskie życie, hałas i coraz poważniejsze zanieczyszczenie środowiska sprawiają, że ludzie z miasta zaczęli migrować na wieś. Wcześniej dominującym trendem było oczywiście przenoszenie się ze wsi do miasta, gdyż mieszkanie w niewielkich miejscowościach wiązało się z mniejszym komfortem życia. Trudniej było również sprzedać działki, czy domy od miasta oddalone. Teraz trendy całkowicie się odwróciły.

Dzięki rozwijającej się branży budowlanej nie istnieją żadne ograniczenia w budowaniu domów na wsi. Mało tego, wybudowanie willi z dala od wielkiego miasta może być znacznie tańsze, niż postawienie dużo mniejszego domu w Warszawie czy Krakowie. Możesz się więc cieszyć komfortowym i pięknym domem, a także wypoczywać od zgiełku wielkiego miasta. 

Jeśli nie masz ważnego powodu, jak praca, czy szkoła, która nierozerwalnie łączy się z życiem w metropolii, to może czas, by pomyśleć o sielskim życiu na wsi. By Cię zachęcić pokażemy Ci 7 domów, które zmienią Twoje postrzeganie wiejskiej drewnianej chałupy. Zapraszamy!

Czy chciałbyś zamieszkać na wsi?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu