Wizualizacja projektu domu Wilga 4: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Biuro Projektów MTM Styl - domywstylu.pl

Dom Wilga: coś dla miłośników klasyki

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Podmiejski dom w stylu klasycznym wysyła jasny komunikat: oto rodzinne gniazdko, bezpieczna przystań. Nic zatem dziwnego, że wielu i wiele z nas chce wciąż powracać do tradycji, chociaż w odświeżonej wersji, dopasowanej do rytmu współczesnego życia. Projekt właśnie takiego budynku proponuje nam Biuro Projektowe MTM Styl. Plany urokliwego Domu Wilga zakupić można już za 2 730 złotych, natomiast szacunkowy koszt materiałów to 178 tys. złotych. 

Czy spełniłby on potrzeby Waszej rodziny? Przekonajmy się…

Elegancko i po domowemu

W bryle Wilgi nasi architekci dokonali idealnej syntezy tradycji i współczesności. Drewniane belkowanie, spadziste dachy kryte dachówką ceramiczną, portyk nad wejściem głównym… łączą się z prostotą geometrii, z praktycznym garażem, z przeszkloną, nowoczesną balustradą. Panuje tutaj doskonała harmonia!

Pod spadzistym dachem

Silnie rozbudowane lukarnie sprawiają, że użytkowe poddasze staje się właściwie pierwszym piętrem. Chociaż skośne sufity mogą stanowić wyzwanie podczas aranżacji wnętrza, to z drugiej strony budują poczucie przytulności zwłaszcza w sypialniach. Z kolei lukarnie z balkonami prezentują się niezwykle reprezentacyjnie.

W naturalnym świetle

A jak mieszka się w sypialniach bez lukarni? One także zostały doskonale doświetlone dzięki oknom połaciowym. Nie można o nich zapomnieć przy projektowaniu poddasza!

Zastanawiacie się nad podobnymi rozwiązaniami? Koniecznie przeczytajcie ten artykuł: Jak oświetlić poddasze? Okna połaciowe i dachowe w 6 odsłonach.

Przestronny taras

Na poprzednim zdjęciu z pewnością zwrócił Waszą uwagę przestronny taras. Miejsca na wypoczynek na świeżym powietrzu nie powinno zabraknąć przy każdym podmiejskim domu. Tutaj zaproponowano drewniane podłoże opadające szerokimi stopniami w stronę ogrodu. Nowoczesne meble z rattanu idealnie pasują do bryły domu.

Plan: parter

Czas wejść do środka lecz zrobimy to poprzez plan. Szybki rzut oka i od razu wiemy, że nie jest on typowy! Co najbardziej zwraca uwagę? Miejsce specjalnie zaprojektowane dla jadalni przy okrągłym stole, z przeszklonymi ścianami. Oprócz tego możliwość wykorzystania jedno z pomieszczeń na dodatkową sypialnię, a innego na praktyczny gabinet.

Sypialnie na piętrze

Jak widzimy na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie, z których dwie mają własny balkon. W przypadku sypialni głównej wychodzi on na ulice. Gospodarze mogą niejako czuwać nad swoim dobytkiem i wypatrywać gości.

Piwnice

Często o nich zapominamy, a przecież one także mają ogromny potencjał do wykorzystania! Schowek, magazyn… a może tajny barek czy piwnica win?

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu