Wizualizacja projektu domu Ambrozja 7: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Biuro Projektów MTM Styl - domywstylu.pl

Dom Ambrozja – marzenie nie tylko greckich bogów!

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Czy greccy bogowie zamieniliby Olimp na dom parterowy? Jeśli byłaby to Ambrozja, mieliby się nad czym zastanawiać. Ten projekt o nazwie napoju bogów, dającego im nieśmiertelność i wieczną młodość, zachwyca atmosferą domowego ciepła oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. Jest on autorstwa architektów z Biura Projektowego MTM Styl, posiadającego bogatą ofertę 'domów w stylu', gotowych projektów domów, możliwych do kupienia od ręki. Koszt boskiej Ambrozji to zaledwie  2 730 PLN.

Aby przeżywać wielkie historie, nie trzeba wcale stać się bohaterem mitologii! Przekonajcie się sami…

Podmiejska klasa

Ambrozja sprawdza się idealnie na podmiejskich osiedlach. Emanuje od niej domowe ciepło, jest zapraszająca, choć jednocześnie chroni prywatności swoich mieszkańców. Powierzchnia użytkowa tego urokliwego budynku to 145.22 m², natomiast powierzchnia garażu to 33.72 m², spokojnie zmieszczą się tutaj dwa auta osobowe, a na podjeździe wygodnie zaparkują goście.

Od gotowego projektu do gotowego domu

Jedni potrzebują stworzenia indywidualnego projektu według ich wizji i potrzeb, inni z kolei muszą coś zobaczyć, żeby stwierdzić, że właśnie tego szukali. Tak właśnie jest z gotowymi projektami domów. Łatwo się w nich zakochać! Co potem? Aby zbudować ambrozję potrzebna nam będzie działka o minimalnych gabarytach 24.85 × 27.25 m.

Klasycznie i nowocześnie

Obchodzimy dom i od razu rzuca się w oczy, że chociaż architekci proponują klasyczną czerwoną dachówkę na spadzistych dachach, to mamy do czynienia z niezwykle nowoczesną bryłą i podejściem do designu. Poste linie przeszkleń, słupów, stopni… Oto oswojona domowością geometria. Idealne miejsce dla współczesnej rodziny.

Przestronny taras

Zakup gotowego projektu domu wcale nie oznacza, że nie mamy wciąż bardzo wiele do zaplanowania! Oprócz wystroju wnętrz pozostaje jeszcze cała przestrzeń wokół domu. Architekci z MTM Style proponują serie tarasów z odmiennego podłoża, w nowoczesnym stylu. Stają się one przedłużeniem zadaszonego tarasu, na który wychodzi pokój dzienny.

Plan

Zastanawiacie się, czy dom parterowy mógłby spełnić Wasze potrzeby? Spójrzcie tylko jak przemyślanie rozplanowane są tutaj wszystkie pomieszczenia. W tego typu budynkach pokoje prywatne zazwyczaj umieszcza się w głębi, od strony ogrodu. Nie inaczej jest tutaj, dzięki czemu goście od razu po przekroczeniu progu mogą skierować się do pokoju dziennego połączonego z jadalnią. Oczywiście wszystko zależy od naszych potrzeb! 

Szukacie więcej inspiracji? Ta jest inna niż wszystkie: Parterowy dom w nietypowym wydaniu.

Zamieszkalibyście w takim domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu