Projekty,   zaprojektowane przez K.B. Ristrutturazioni

Przed i po: nowy blask starego mieszkania

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Uwielbiamy takie przemiany! Nie ma nic wspanialszego niż obserwować, jak pomieszczenie odradza się niczym feniks z popiołu! Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam pracę architektów z biura K.B. RISTRUTTURAZIONI, którzy sprawili, że stare, zaniedbane wnętrze otrzymało nowe życie. Spójrz jak wiele można osiągnąć w starych murach!

Przed: zaniedbane pustkowie

To pomieszczenie na pewno ma duży potencjał. Jednak patrząc na wnętrze, nie chcemy nawet myśleć o nakładzie pracy, jaki trzeba włożyć, aby otrzymać wyjątkową aranżację. Brudne ściany, połatana podłoga, nie daj się zwieźć! Zobacz co powstało dzięki ekspertom homify!

Po: stylowa kuchnia

Spodziewałeś się takiego efektu? Ciepła, przyjemna kuchnia to idealne rozwiązanie dla tego miejsca. Połączenie bieli oraz jasnego drewna sprawia, że otrzymujemy rodzinną atmosferę. Proste linie powodują, że kuchnia jest niezwykle uporządkowana.

Detale

Dekoracje i rośliny sprawiają, że pomieszczenia nabiera osobowości. Dzięki funkcjonalnej wyspie otrzymujemy nie tylko odpowiednio zaaranżowaną kuchnię, ale i doskonałe oddzielenie jadalni.

Salon w stylu nowojorskim

Otwarte schody i biblioteczka sprawiają, że czujemy się jak w nowojorskim lofcie. Drewno sprawia, że atmosfera jest niezwykle ciepła, a naprawdę odczuwamy obecność kochającej się rodziny.

Salon

Z tej perspektywy widzimy idealne połączenie otwartych stref domu. Jadalnia, kuchnia oraz salon doskonale łączą się w jednolitą całość. Odpowiednia aranżacja pozwala na podzielenie parteru na strefę kuchenną i miejsce relaksu.

Poddasze

Na poddaszu znajdziemy przytulny pokój, w którym możemy odpocząć dobrą książką. Puszysty dywan dodaje ciepła, a okno zagwarantuje nastrojowe światło podczas zimowych wieczorów.

Przed: łazienka

Podobnie jak w przypadku kuchni, wszystko musiało powstać od nowa, jednak efekt jest zniewalający.

Po: łazienka

Prawie jak w luksusowym hotelu! Podwójna umywalka ułatwi poranne funkcjonowanie, zaś idealnie dopasowane półki pomieszczą wszystkie gadżety. Dodatkowym atutem jest okno, które pozwoli na relaksujące kąpiele w ciepłych promieniach słońca.

Zobacz również: Wyjątkowa metamorfoza nudnego apartamentu!

Co sądzisz o takiej przemianie? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu