Projekty,   zaprojektowane przez Marlegno

Prosty i piękny dom, na który Cię stać

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W obecnych czasach możemy wybierać w przeróżnych projektach domów, które spełnią oczekiwania każdego. Jednak znalezienie odpowiedniego miejsca może okazać nie być się takie proste. Musimy wziąć pod uwagę nie tylko warunki mieszkaniowe, ale przede wszystkim pomyśleć o naszych dochodach. Dostosowanie wszystkich aspektów pozwoli nam na stworzenie prawdziwego domu, w którym będziemy mogli spędzać czas z rodziną.

Dzisiaj przygotowaliśmy dla was propozycję domu z prefabrykatów, który jest idealnym rozwiązaniem dla każdego! Zapraszamy!

Proste piękno

Projekty,   zaprojektowane przez Marlegno

Na pierwszy rzut oka otrzymujemy prosty dom, który nie wyróżnia się wśród sąsiadujących budowli. Piękną ozdobą jest jednak linia ciemnego drewna, która rozpościera się wzdłuż dachu i okien. Wokół domu znajduje się niewielki ogród, który pozwoli na weekendowy relaks.

Jasne wnętrze

Projekty,   zaprojektowane przez Marlegno

Pomimo prostej konstrukcji, wnętrze jest wyjątkowo nowoczesne. Salon wypełniony jest naturalnym światłem, które dostarczane jest poprzez ogromne okna. Projektowanie własnego domu pozwala na wniesienie do wnętrza unikatowego stylu. W tym przypadku dominują neutralne kolory oraz nowoczesne dodatki. Kontraktujące akcenty sprawiają, że pomieszczenie tętni życiem.

Stylowa kuchnia

Projekty,   zaprojektowane przez Marlegno

Kuchnia jest niezwykle przytulna,  co zawdzięczamy jasnym kolorom oraz obecności światła. Fioletowe krzesła stanowią doskonały kontrast, który wprowadza energię do pomieszczenia.

Jeśli nie wiesz jak poprawnie zaaranżować swój dom, skorzystaj z pomocy architektów.

Widok z zewnątrz

Projekty,   zaprojektowane przez Marlegno

Na koniec chcemy Wam pokazać, jak dom prezentuje się w pełnej okazałości. Możemy łatwo zauważyć, że dom jest niezwykle funkcjonalny, szeroki garaż zmieści aż dwa samochody, a kamienne podwórko pozwoli na utrzymanie ogródka w doskonałym stanie.

Zobacz również: 7 nowoczesnych domów w różnych rozmiarach!

Co sądzisz o tak prostej konstrukcji? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu