Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

10 zadziwiających pomysłów na zwiększenie przestrzeni w Twojej sypialni

press profile homify press profile homify
Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Polovets design studio
Loading admin actions …

Bardzo ważne w utrzymaniu porządku w sypialni jest posiadanie wystarczającej ilości miejsca. Zasada ta oczywiście odnosi się do wszystkich pomieszczeń, jednak to kuchnia oraz łazienka są najbardziej funkcjonalnymi pokojami, gdzie potrzebujemy sporo miejsca do przechowywania. Problem znika, gdy szczęśliwie posiadamy osobną garderobę, idealną do pomieszczenia naszych ubrań, pościeli czy innych rzeczy, których pełno w każdym domu.  Powiedzmy sobie wprost, nie każdy z nas może pozwolić sobie na wygospodarowanie specjalnego miejsca na garderobę. Nie należy się jednak martwić, zawsze zostaje nam sprytne rozmieszczenie naszych przedmiotów w sypialni, tak by nie zawadzały, a jednocześnie były łatwo dostępne. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego bałaganu, którego przecież nikt nie lubi.

Dziś zebraliśmy 10 praktycznych pomysłów na urządzenie schludnej i funkcjonalnej sypialni. Zapraszamy Cię do przejrzenia tych niesamowitych pomieszczeń o różnych rozmiarach, stylach i zdobieniach. Z pewnością każdy znajdzie tu coś inspirującego.

Czy masz małą sypialnię? Może wykorzystujesz już którąś z naszych rad?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu