Top 5 minionego tygodnia- metamorfozy, horoskopy i luksusowe domy

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 minionego tygodnia- metamorfozy, horoskopy i luksusowe domy

Alicja Olko Alicja Olko
Apartament pokazowy Merint Village w Wiśle: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez Goryjewska.Górnisiewicz ,Nowoczesny
Loading admin actions …

Co mają ze sobą wspólnego garaż, byk i luksusowy dom? A to, że to właśnie o nich pisaliśmy w ostatnim tygodniu na homify i te tematy cieszyły się Waszą największą popularnością. Prezentowaliśmy wyjątkowe przykłady architektonicznych transformacji, pięknych polskich domów, zachwycających wnętrz, a wszystko to w otoczeniu aranżacyjnych i dekoracyjnych porad.

Zobaczcie nasze cotygodniowe podsumowanie najlepszych artykułów!

1. Metamorfoza garażu w stylową i nowoczesną kuchnię

Kuchnia w garażu - Jaworzno - krok 3: styl {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}, w kategorii  zaprojektowany przez Bednarski - Usługi Ogólnobudowlane,
Bednarski – Usługi Ogólnobudowlane

Kuchnia w garażu – Jaworzno – krok 3

Bednarski - Usługi Ogólnobudowlane

Co można zrobić ze starym garażem? Jeżeli ktoś z Was zastanawia się nad tym właśnie pytaniem, przychodzimy z doskonałym rozwiązaniem. Projekt metamorfozy starego, opuszczonego garażu w nowoczesną i wygodną kuchnię cieszył się Waszym największym powodzeniem w zeszłym tygodniu. Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli efektów tego remontu zapraszamy do Katalogu Inspiracji Metamorfoza garażu w stylową i nowoczesną kuchnię.

2. Przed i po: od zaniedbanego domu na wsi do rodzinnej rezydencji

Pozostajemy w temacie wyjątkowych transformacji, tym razem przenosząc się jednak do Holandii. Tu oglądaliśmy wyjątkową metamorfozę typowego holenderskiego domu na wsi, który został przeistoczony w wygodną willę dla całej rodziny. Zmieniono nie tylko jego fasadę zewnętrzną, ale także wnętrze, całkowicie odmieniając charakter tego budynku. Zobaczcie efekty po w Katalogu Inspiracji Przed i po: od zaniedbanego domu na wsi do rodzinnej rezydencji.

3. ​homify 360°: parterowy dom w Amarantusach

Wielu z nas marzy o własnym domu, ale niewielu z kolei ma dokładny koncept na to, jak powinien on wyglądać. Często korzystnym rozwiązaniem są gotowe projekty. Niekiedy wyglądają one jednak nierealistycznie, gdy przeglądamy je w internetowych katalogach. Dlatego zdecydowaliśmy się zaprezentować Wam modelowy dom, którego projekt można kupić, ale już wybudowany i urządzony w środku. Znajdziecie go w Katalogu Inspiracji homify 360°: parterowy dom w Amarantusach.

4. homify 360°: wyjątkowy domek letniskowy w Mielnie

W zeszłym tygodniu zabraliśmy Was do Mielna, aby przyjrzeć się wyjątkowemu projektowi domku letniskowego. Jest to niezwykle nowoczesny budynek, którego charakter doskonale wpasowuje się w sielską i wakacyjną okolicę tego nadmorskiego kurortu. Koniecznie zobaczcie, co jeszcze czyni go tak wyjątkowym- zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji homify 360°: wyjątkowy domek letniskowy w Mielnie.

5. Jak mieszkać w zgodzie ze znakiem zodiaku? Byk

Apartament pokazowy Merint Village w Wiśle: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez Goryjewska.Górnisiewicz ,Nowoczesny
Goryjewska.Górnisiewicz

Apartament pokazowy Merint Village w Wiśle

Goryjewska.Górnisiewicz

Czy znak zodiaku ma wpływ na nasze mieszkaniowe preferencje mieszkaniowe? Zdecydowaliśmy się przeanalizować byka i zobaczyć, w jakich domach, meblach, kolorach i dodatkach gustują osoby urodzone pod tym zodiakalnym znakiem. Jesteście ciekawi rezultatów i chcecie sprawdzić czy się zgadza? Zajrzyjcie w takim razie do artykułu Jak mieszkać w zgodzie ze znakiem zodiaku? Byk.

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu