Projekty,   zaprojektowane przez แบบแปลนบ้านสำเร็จรูป

3 stylowe, jednopiętrowe posiadłości

Justyna Dziesińska Justyna Dziesińska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wybór odpowiedniego projektu domu to nie lada wyzwanie, które wymaga od nas właściwego przygotowania, bowiem pod uwagę musimy wziąć kilka istotnych czynników, które mogą wpłynąć na wygląd naszej posiadłości. Przede wszystkim najważniejsze to dopasowanie metrażu do naszych potrzeb- warto wnikliwie przeanalizować wielkość każdego z pomieszczeń, aby zoptymalizować przestrzeń. Kolejnym krokiem jest wybór pomiędzy domem parterowym bądź domem piętrowym.  W przypadku niewielkich rodzin, zdecydowana większość z nas decyduje się na parterową zabudowę- domy tego typu są dużo prostsze i tańsze w budowie. Zobaczcie zatem trzy propozycje nowoczesnych projektów, którymi być może będziecie chcieli się zainspirować. 

1. Nowoczesny dom parterowy

Pierwsza propozycja domu jednokondygnacyjnego to nowoczesna, stylowa i niezwykle elegancka forma, która zachwyca od pierwszego spojrzenia. To unikalne i bardzo szykowne połączenie twardych elementów konstrukcji, takich jak beton, z miękkimi, pełniącymi formę dekoracji, np. z drewnem. Doskonale dobrana kolorystyka podkreśla spójność wraz ze środowiskiem naturalnym, przez co cały dom współgra z otoczeniem. 

1.1. Plan domu

Całkowita powierzchnia użytkowa domu wynosi ponad 128 m2, na tym metrażu rozlokowano trzy sypialnie, przestrzeń dzienną z kuchnią, jadalnię oraz dwie łazienki. Musicie przyznać, że plan robi wrażenie- każda z przestrzeni posiada właściwy metraż, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Oprócz prywatnych pomieszczeń, zaaranżowano również strefę wspólną, czyli. tzw. przestrzeń dzienną, w której znajduje się komplet wypoczynkowy. Dom jest doskonałą propozycją dla osób poszukujących przestrzeni oraz funkcjonalnych wnętrz.

2. Tradycyjny dom

Ostatnim czasy wiele się słyszy o domach budowanych w technologii prefabrykowanej. Jest to jedyny sposób na wybudowanie domu w zaledwie kilka tygodni- pozwala nam nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także jakże cenny dla nas czas. Koszt takiej posiadłości uzależniony jest od metrażu oraz materiałów jakie wybierzemy do jego budowy. Domy powstają w fabryce, po 3-4 tygodniach transportowane są na plac budowy, gdzie w kilka dni są składane. W ten sposób, w krótkim czasie, możemy uzyskać upragniony i wyśniony dom, nie martwiąc się o przedłużający się czas budowy. Powyższa propozycja to dom utrzymany w klasycznym stylu- prosta konstrukcja, dwuspadowy dach oraz tradycyjne materiały dodają ponadczasowego wyglądu. 

2.1. Plan domu

Tradycyjny dom posiada trzy prywatne strefy, w których architekci wydzielili sypialnie, dodatkowo posiadłość posiada przestronność przestrzeń dzienną połączoną z jadalnią oraz kuchnią. Całość ma 62 metry kwadratowe powierzchni użytkowej, a więc jest to wnętrze idealne dla niewielkiej rodziny. Dodatkowym plusem domu jest zadaszony taras, który znajduje się przed wejście do budynku. Dzięki tej przestrzeni możemy wspólnie z rodziną cieszyć się przyjemnością spożywania posiłków na świeżym powietrzu. 

3. Współczesny projekt

Ostatnia propozycja domu parterowego to projekt współczesny, kontrastowy- z jednej strony mamy neutralną fasadę utrzymaną w subtelnej, naturalnej kolorystyce, natomiast z drugiej strony mamy nieco bardziej skomplikowaną strukturę dachu, której kolorystyka przykuwa wzrok. Dom, dzięki tym detalom prezentuje się atrakcyjnie, oryginalnie, a przy tym klasycznie i ponadczasowo. 

3.1. Plan domu

Dom posiada 194 metry kwadratowe powierzchni użytkowej, na której rozlokowano m.in. trzy sypialnie, trzy łazienki oraz przestrzeń dzienną. Jest to propozycja skierowana dla dużej rodziny- metraż pozwala na funkcjonalny i swobodny rozkład, dzięki któremu możemy cieszyć się przestronnymi wnętrzami. Całość prezentuje się niebanalnie i unikatowo, a wyrazisty dach dodaje kontrastowości i atrakcyjnego wyglądu.

Która z propozycji najbardziej odpowiada Waszym potrzebom? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu