Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Belle Ville Atelier d'Architecture

Małe, urocze mieszkanie młodego małżeństwa

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Rozpoczęcie wspólnej drogi przez dwoje młodych ludzi to ekscytujący moment. Wspaniale, jeśli zakładać rodzinę mogą już we własnym gniazdku, dopasowanym do ich potrzeb i gustów. W dzisiejszym Katalogu Inspiracji podejrzymy, w jakim otoczeniu pierwsze lata małżeńskiego życia spędza para z Paryża, stolicy elegancji, po której spacery zawsze okazują się inspirujące. Nie inaczej będzie i tym razem!

Za projekt mieszkania, które zwiedzimy, odpowiadają architekci z Belle Ville Atelier d'Architecture. Będzie pięknie, nie mamy wątpliwości…

Przedpokój

O tym, jak ważne jest pierwsze wrażenie, wie chyba każdy. W homify wspominaliśmy już wielokrotnie o znaczeniu dobrze zaprojektowanego przedpokoju. Jeśli jest uporządkowany i funkcjonalny, to powroty do domu od razu stają się jeszcze przyjemniejsze. Tutaj postawiono na prostotę lecz z charakterem. Rozsuwane, metalowe drzwi kontrastują swą czernią ze śnieżną bielą ścian.

Kuchnia

Młode małżeństwa z reguły nie mieszkają w przestronnych apartamentach, dlatego nie dziwi wybór przez naszą dzisiejszą parę planu otwartego w strefie publicznej. Pozwala on zaoszczędzić przestrzeń, bez konieczności rezygnacji z funkcjonalności. Patrzymy teraz na fantastyczną, skandynawską kuchnię w kształcie litery L. Śnieżną biel gładkich frontów zabudowy oraz drewniane blaty dopełniają modne, cementowe płytki.

Salon

Odwracamy się o 180 stopni i stajemy przez wspaniałym salonem. Punkt centralny? Dość nietypowy! To oczywiście kojec. Z każdego miejsca rodzice strefy publicznej rodzice mogą doglądać swojej malutkiej pociechy. Na nich z kolei czeka wygodny fotel i kanapa. Biel, drewno, stonowane odcienie niebieskiego oraz pastelowe akcenty tworzą niezwykle przyjemną aranżację.

Jadalnia

Cały czas towarzyszył nam wspaniały, drewniany blat stołu jadalni. Pomieści się przy nim bez problemu aż sześć dorosłych osób, jest też miejsce dla najmłodszego członka rodziny. Designerskie krzesła Eames zawsze robią wrażenie! Tak duży jadalniany w stosunkowo małym mieszkaniu jest możliwy dzięki umiejscowieniu strefy spożywania posiłków dokładnie pomiędzy kuchnią a salonem.

Dla dziecka

Obecność najmłodszego członka rodziny w mieszkaniu poczuć można było już od progu – mamy na myśli urocze misie w przedpokoju. Czas poznać jego własny kąt. Urocza, biała kołyska czeka w rogu pokoju, odpowiada jej ściana w delikatne kropeczki. Czysta słodycz!

Sypialnia główna

Część dla niemowlęcia znajduje się oczywiście blisko rodziców, a nawet bardzo blisko, bowiem w ich sypialni. Fantastyczne łoże małżeńskie o drewnianym wezgłowiu pozwala wypocząć pośród śnieżnobiałej pościeli. Biel i brąz działają kojąco na zmysły młodych rodziców, dla których przecież każda chwila odpoczynku jest cenna.

Jak rodzinne życie rozpoczynają Polacy? Dowiecie się z tego artykułu: Pierwsze mieszkanie młodego małżeństwa na warszawskiej Pradze.

Jak się Wam tutaj podobało?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu