Projekty,   zaprojektowane przez Venduta a Prima Vista

Niezwykła transformacja małego mieszkania

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Niezwykle fascynujące jest to, jak profesjonaliści od projektowania i dekorowania wnętrz potrafią odmienić staromodne, nudne mieszkanie. Szczególnie zachwycają prace ekspertów z dziedziny home staging, czyli wizażu wnętrz. Ich usługi są cenione zwłaszcza przez osoby chcące wystawić mieszkanie na sprzedaż lub na wynajem.

W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam metamorfozę niewielkiego apartamentu we Włoszech. Jeżeli szukacie pomysłu na to, jak zagospodarować małe, nieco staromodne wnętrze, ten projekt z pewnością przypadnie Wam do gustu.

Salon przed

Małe pomieszczenie znajdujące się tuż przy drzwiach wejściowych przeznaczono na salon. Kryło w sobie ogromny potencjał- odpowiedni kształt, duże okna i drewniany parkiet to elementy, które stanowiły o jego wartości. Zobaczcie, jak projektanci odmienili charakter tego staromodnego pokoju.

Salon po

Co za przemiana! Ściany pokryto farbą w modnym szarym kolorze, parkiet odświeżono, a wnętrze wyposażono w sposób gustowny i modny. Znajdziemy tutaj wiele perełek współczesnego designu, poczynając od modnej kanapy, aż po stylowe stoliki kawowe i delikatne dekoracje.

Łazienka przed

Przed remontem łazienka z pewnością nie zachwycała swoim designem, ale znajdowała się w dobrym stanie. Jej wielką zaletą było okno, przez które do wnętrza wpadało naturalne światło i które ułatwiało odpowiednią wentylację pomieszczenia. Wymienić należało przede wszystkim materiały pokrywające ściany oraz zainstalować nowoczesną armaturę.

Łazienka po

Projektanci zdecydowali się zachować zielone płytki pokrywające ściany, ale przemalowali wolne fragmenty ścian na świeży odcień bieli. Drewniane meble łazienkowe, białe akcesoria i delikatne dodatki wprowadziły do tego wnętrza wiosenny klimat.

Kuchnia przed

Równie nijako i staromodnie, co pozostałe pomieszczenia w tym mieszkaniu, prezentowała się kuchnia. Ciężko było rozpoznać, że pokój ten służyć ma jako miejsce do gotowania, gdyż brakowało w nim mebli i sprzętów AGD. Puste wnętrze pozostawiło projektantom pełną dowolność co do jego aranżacji.

Kuchnia po

Projekty,   zaprojektowane przez Venduta a Prima Vista
Venduta a Prima Vista

View of the kitchen

Venduta a Prima Vista

Kuchnia została włączona w obszar strefy dziennej. Wyposażono ją w nowoczesne białe meble o dekoracyjnych drewnianych uchwytach. Zabudowa kuchenna ustawiona została na kształcie litery L, co pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Sprzęty AGD zabudowano, dzięki czemu nie wyróżniają się na tle szafek. Obszar ten zagospodarowano w taki sposób, aby zmieścił się na nim także niewielki stół, służący w tym małym mieszkaniu jako jadalnia.

Jak Wam się podoba efekt prac ekspertów od wizażu wnętrz?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu