Kolekcja Manteia: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Ceramika Paradyż

10 łazienek z prysznicem, które sprawią, że zapomnisz o wannie

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nowoczesny prysznic to doskonała alternatywa dla wanny- lepiej sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach, a dostępne na rynku modele sprawiają, że korzystając z niego nic nie tracimy na komforcie. Każdy element prysznica- od słuchawki aż po kran- może wpłynąć na charakter naszej łazienki, dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio je wybrać. Obejrzyjcie projekty dziesięciu łazienek, które sprawią, że zapomnicie o wannie.

Dekoracyjna ściana w kolorze

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez CAFElab studio
CAFElab studio

Home Appia Antica

CAFElab studio

Siła tej aranżacji opiera się na dekoracyjnych panelach, które pokrywają powierzchnie ścian i podłóg. Obszar prysznica wyznacza ogniście czerwona ściana, kontrastująca z materiałami wykończeniowymi w stonowanych kolorach ziemi.

Łazienka niczym salon

Łazienka przyciąga coraz większą uwagę projektantów i dekoratorów wnętrz. Pokój, w którym przede wszystkim dbamy o higienę osobistą, przejmuje elementy designu znane chociażby z salonu. Ta aranżacja świetnie wyjaśnia ten nowy fenomen- znajdziemy tutaj dywan, niewielkie meble i dodatki, które podnoszą poziom luksusu w tym wnętrzu.

Magiczny prysznic

Kolekcja Manteia: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Ceramika Paradyż
Ceramika Paradyż

Kolekcja Manteia

Ceramika Paradyż

Jak sprawić, aby prysznic przytłoczył nawet najbardziej komfortową wannę? Nadać mu wyjątkowy design. Spersonalizowany design, eleganckie wykończenia, innowacyjne elementy, takie jak słuchawka czy półka na kosmetyki. Taki prysznic jest nie tylko praktyczny, ale i dekoracyjny.

Prysznic, który iluminuje

Iluminujący prysznic- w tej aranżacji jasna mozaika i przeszklona obudowa składają się na wnętrze skąpane w świetle. Zlokalizowano go także w świetnym miejscu, w rogu, co pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Inspiracja ze wschodu

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS

Obszar prysznicowy w tej łazience czerpie inspirację z estetyki Dalekiego Wschodu. Ściana wykończona materiałem w kolorze głębokiego brązu, o ciekawej teksturze, świetnie komponuje się z posadzką z naturalnego kamienia oraz bambusem. Prysznic od reszty łazienki oddziela delikatna szklana ściana.

Rustykalny prysznic na poddaszu

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Marcello Gavioli
Marcello Gavioli

La Segreta – Bagno Doccia

Marcello Gavioli

Prysznic na poddaszu będzie mniejszy od tego, zlokalizowanego w klasycznej łazience. Dzięki temu osiągniemy efekt przytulności, znany zazwyczaj z wanny. O ciepły klimat w tym wnętrzu dba niski drewniany sufit oraz odpowiednio dobrane, klimatyczne dekoracje.

Prysznic protagonista

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez SILVERPLAT
SILVERPLAT

Box doccia su misura

SILVERPLAT

W łazience w szykownie minimalistycznym stylu prysznic odgrywa główną rolę. Umieszczono go strategicznie na środku, aby od razu przyciągał wzrok. Zlokalizowano go na czarnym filarze, otoczono szklanymi drzwiami, a podłogę wyłożono bambusem.

Ultra nowoczesny prysznic

W tej niezwykle nowoczesnej łazience obszar prysznicowy zlokalizowano na końcu pomieszczenia. Wyznacza go ściana pokryta farbą o ciemnym kolorze oraz punktowe oświetlenie LED. Jest to model bezbrodzikowy, oddzielony od pozostałej części łazienki szklanym panelem.

Miejski szyk

Płytki imitujące cegłę oraz wzorzysta mozaika składają się na aranżację tej łazienki. Prysznic umieszczono we wnęce, co pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni.

Komfort w parze z designem

Niewielki prysznic przesłonięty pasiastą zasłoną gwarantuje ogrom komfortu. Ma wszystko, czego potrzeba, a dodatkowo odznacza się innowacyjnym, niepowtarzalnym designem. Doskonałe rozwiązanie do małych łazienek.

Który projekt najbardziej się Wam podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu