Jak mieszkać w zgodzie ze znakiem zodiaku? Byk

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Jak mieszkać w zgodzie ze znakiem zodiaku? Byk

Alicja Olko Alicja Olko
willa w aninie: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Marek Rytych,Nowoczesny
Loading admin actions …

Czy znak zodiaku ma wpływ na nasze preferencje mieszkaniowe i sposób, w jaki aranżujemy swoje wnętrza? Jakie jest powiązanie pomiędzy znakiem zodiaku, a tym, jakie kolory, materiały i kształty wybieramy do naszych domów czy mieszkań?

Dziś weźmiemy pod lupę Byka, który właśnie teraz, w okresie od 21 kwietnia do 20 maja, dominuje. Posługując się cechami charakterystycznymi dla osób urodzonych w tym okresie, postaramy się wskazać, jak zodiakalne Byki powinny mieszkać. Zapraszamy do lektury!

Idealny dom

widok od ogrodu: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Marek Rytych,Nowoczesny
Marek Rytych

widok od ogrodu

Marek Rytych

Urodzeni pod znakiem byka powinni osiedlić się w domu, który zlokalizowany został blisko natury. Domek na wsi, usytuowany pośród pół i łąk, apartament nad brzegiem morza, willa nad jeziorem, czy mieszkanie tuż przy parku- to najlepsze możliwe wybory dla zodiakalnych Byków. Bliskość natury jest niezwykle ważnym aspektem w życiu Byków, których pociąga przyroda i zieleń. Dom z dużym ogrodem to fantastyczna opcja mieszkaniowa, pozwalająca na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, relaks w otoczeniu zieleni i pielęgnowanie ogrodu.

Kolory i materiały

Apartament pokazowy Merint Village w Wiśle: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez Goryjewska.Górnisiewicz ,Nowoczesny
Goryjewska.Górnisiewicz

Apartament pokazowy Merint Village w Wiśle

Goryjewska.Górnisiewicz

Byki lubują się w kolorach ziemi, takich jak beże, brązy i różne odcienie zieleni. Najlepiej prezentują się one w towarzystwie barw neutralnych- bieli lub jasnych szarości. Także jeżeli chodzi o dobór materiałów, osoby urodzone pod znakiem Byka stawiają na te najbardziej naturalne- drewno czy kamień. Zwłaszcza ten pierwszy surowiec jest mile widziany pod każdą postacią- czy to na ścianach, czy też na podłodze lub w formie mebli. Co do tekstyliów, to najbliższe Bykom są także te naturalne- wełna, skóra, owcze runo. Takie materiały najczęściej widoczne są w pomieszczeniach zaaranżowanych na modłę skandynawską, wiejską lub rustykalną.

Meble

Stolik kawowy BIG STILL WOOD: styl , w kategorii  zaprojektowany przez D2 Studio,Skandynawski
D2 Studio

Stolik kawowy BIG STILL WOOD

D2 Studio

Mając na uwadze upodobanie Byków do środowiska naturalnego i przyrody, a także umiłowanie przez nich naturalnych materiałów i tekstyliów, nie dziwi nas to, iż meble, stanowiące wyposażenie ich domów, bezpośrednio odnoszą się do natury. Najczęściej wykonane są one z drewna w jego jak najbardziej bazowej formie. Widoczne słoje, wyżłobienia i naturalne otwory czynią drewno jeszcze bliższym naturze. Miękkie, wygodne poduszki i przyjemne w dotyku koce dopełniają elementy wyposażenia wnętrza w zgodzie z charakterem Byków.

Akcesoria i dodatki

Florama duża biała z czujnikiem: styl , w kategorii  zaprojektowany przez FLORABO2,Klasyczny
FLORABO2

Florama duża biała z czujnikiem

FLORABO2

Naturalne dodatki dekoracyjne, takie jak kwiaty, rośliny i krzewy to jedne z najbardziej docenianych przez Byki akcesoriów. Im więcej, tym lepiej. Zieleń łączy wnętrza domów i mieszkań z naturą, stanowi łącznik pomiędzy nimi a przyrodą. Inne często spotykane w pomieszczeniach Byków dekoracje to wazy, drewniane donice, kamienne rzeźby i ozdoby w stylu retro. Sprawiają one, że wnętrza nabierają jeszcze bardziej przytulnego i domowego charakteru.

Inne meble i dodatki o naturalnym charakterze znajdziecie w Katalogu Inspiracji Meble od matki natury – 7 niesamowitych projektów.

Czy wierzycie w horoskopy? Czy zgadza się w odniesieniu do Byków?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu