Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

10 sposobów, by Twoja sypialnia wyglądała jak elegancki pokój hotelowy

press profile homify press profile homify
Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Denise Barretto Arquitetura
Loading admin actions …

Nie ma nic przyjemniejszego i relaksującego niż zanurzyć się w łóżku z czystą, pachnącą pościelą, poczuć rześkie powietrze wypełniające sypialnię oraz otaczającą nas ciszę i spokój.

Nasza sypialnia powinna być naszym sanktuarium, gdzie możemy uciec przed resztą świata. Spokojna, schludna i przytulna. Może warto byłoby urozmaicić naszą przestrzeń i wnieść do niej odrobinę luksusu, trochę żywych kolorów, uroku czy osobowości?

Pomyśl o tej wyjątkowej chwili, kiedy jedziesz na wakacje i meldujesz się w hotelu. W pokoju wszystko jest nieskazitelne i stylowe, od razu czujemy się odświeżeni po podróży i z przyjemnością spędzamy czas w naszej tymczasowej sypialni. Czy istnieje sposób, by osiągnąć ten sam wygląd i nastrój w naszym domu?

To właśnie to, co zamierzamy Wam pokazać już dziś! Przeanalizujemy 10 pokoi, które wyglądają jak żywcem przeniesione ze stylowego hotelu i zastanowimy się, jak efekt ten można uzyskać we własnych czterech ścianach.

Ostrzegamy, już nigdy nie będziecie chcieli opuścić swojej nowej sypialni! Gotowi?

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu