Projekty,  Domy zaprojektowane przez AtelierStudio

Przestronny dom z drewna

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nie ma wątpliwości co do tego, że drewniane domy mają w sobie dużo nieodpartego uroku. Zazwyczaj są to obiekty, które emanują przytulną i ciepłą atmosferą, zdecydowanie sprzyjającą wypoczynkowi. Dzisiaj postanowiliśmy umożliwić Wam zobaczenie z bliska efektu pracy naszych doświadczonych architektów. Stworzyli oni piękny dom z drewna, który z pewnością przyciąga wzrok. Cały projekt został przemyślany w taki sposób, by jego właściciele mogli cieszyć się przestronnym wnętrzem i stylową częścią zewnętrzną. Mamy nadzieję, że ten obiekt dostarczy Wam dużej dawki inspiracji podczas tworzenia własnego wymarzonego rodzinnego gniazdka.

Naturalny materiał

Drewno jest naturalnym materiałem, które w każdej postaci wygląda pięknie. Nieprzypadkowo zostało ono wybrane przez naszych fachowców do stworzenia tego domu. Brązowe odcienie sprawiają, że cały obiekt już z zewnątrz emanuje przyjazną aurą. Warto podkreślić, że wraz z biegiem lat drewno nabiera oryginalnego charakteru, przez co dany obiekt zyskuje na stylowym wyglądzie.

Przeszklenia

W konstrukcji tego domu nie mogło zabraknąć modnych, nowoczesnych przeszkleń. Ten funkcjonalny element sprawia, że w ciągu dnia całe wnętrze skąpane jest w ciepłych promieniach słońca. Co więcej, duża ilość okien dodaje lekkości temu budynkowi i umożliwia w chłodniejszy dzień swobodne obserwowanie wszystkiego, co dzieje się na zewnątrz bez konieczności ruszania się z wygodnego fotela.

Zieleń

Ten gustowny domek otacza zieleń, której widok z pewnością wywołuje uśmiech na twarzy. Jeżeli jesteście szczęśliwymi posiadaczami dzieci, koniecznie zadbajcie o to, by mogły swobodnie bawić się na świeżym powietrzu. Możecie nawet pokusić się o stworzenie specjalnie im dedykowanej strefy z huśtawkami. Na pewno będą zadowolone!

Odpowiednie oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie to podstawa! Tyczy się to zarówno strefy wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Nasi architekci nie zapomnieli o tym elemencie i postanowili umieścić eleganckie lamy, które odpowiednio oświetlą dom po zmroku. Tworząc swój dom, koniecznie pamiętajcie o tym, by zadbać o źródło światła w szczególności, jeżeli lubicie wieczorem siedzieć na tarasie.

Wizualizacja i rzeczywistość

Zobaczcie, jak wyglądała wizualizacja tego niezwykłego obiektu. Możecie ją porównać z rzeczywistym wyglądem budynku. Już pierwszy rzut oka pozwala stwierdzić, że architekci wykonali kawał dobrej roboty! Życie w takim drewnianym domu to czysta przyjemność.

Układ pomieszczeń

Teraz możecie dokładnie zobaczyć układ wszystkich pomieszczeń, które znalazły się w tym wyjątkowym rodzinnym gniazdku. Nasi profesjonaliści dokładnie zaplanowali każdy, najdrobniejszy szczegół. Dzięki temu życie w tak zaaranżowanym domu jest naprawdę komfortowe. 

Szukacie innych inspiracji związanych z aranżacją domu? Sprawdźcie koniecznie:

Podobają Wam się domy z drewna?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu