Projekty,  Salon zaprojektowane przez Clean Design

Przyjemne zapachy w Twoim domu – 5 prostych sposobów

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Bez względu na to, jak pięknie, modnie i stylowo urządzony jest nasz dom, nie można się nim w pełni cieszyć, gdy w jego wnętrzach rozchodzi się nieprzyjemny zapach. Miły zapach, podrażniający nasze nozdrza, sprawia, że przyjemniej spędza się czas w czterech ścianach. Istnieje wiele sposobów wprowadzenia i utrzymania dobrego aromatu we wnętrzach. Oto pięć z nich!

1. Stylowo i przytulnie: świece zapachowe

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Hend Krichen
Hend Krichen

Tunisia Made Candleholders

Hend Krichen

Świece to nieodłączny element przytulnych, romantycznych wnętrz. Przytłumiony blask, który z nich pada, dba o wyjątkową atmosferę i niepowtarzalny klimat wieczorową porą. Jeszcze lepiej, gdy świece, poza migoczącym światłem, wydzielają także przyjemny zapach. Bez względu na to, czy jest to słodki waniliowy aromat, czy woń świeżych kwiatów, świece zapachowe to doskonały dodatek do każdych wnętrz.

2. Tradycyjny sposób na przyjemny zapach: ugotowana skórka od cytryny

Sposoby i triki wykorzystywane przez nasze babcie, a wcześniej przez ich babcie, są często najprostsze, ale i najbardziej efektywne. Jednym ze sprawdzonych przepisów na piękny zapach w domu jest wrzucenie skórki od cytryny lub pomarańczy do gotującej się wody. Pokrywkę od garnka pozostawiamy otwartą, co pozwoli cieszyć się świeżym aromatem na dłużej.

3. Naturalnie: bukiet kwiatów

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Clean Design
Clean Design

Family Room

Clean Design

Świeże kwiaty to nie tylko najlepszy, bo najbardziej naturalny sposób na dekorację wnętrza naszych domów, ale także źródło pięknego, intensywnego zapachu. Aby w pełni cieszyć się wonią świeżo ściętych kwiatów, należy co kilka dni wymieniać wodę w wazonie- nie ma nic gorszego, niż kwiatowa woń wymieszana z przykrym zapachem gnijącej wody.

4. Praktycznie: odpowiednie przechowywanie produktów spożywczych

Odpowiednio przechowane przyprawy i inne produkty spożywcze pozwolą uniknąć przykrej mieszanki zapachów, która przytłumi każdy, nawet najprzyjemniejszy aromat rozchodzący się w naszych domach.

5. Regularnie: wyrzucaj śmieci ze wszystkich pojemników

Regularne wyrzucanie śmieci- brzmi prosto, ale dobrze wiemy, że wcale nie jest takie łatwe. Zwłaszcza wiosną i latem, kiedy temperatury we wnętrzach wzrastają, zalegające śmieci- czy to w kuchni, czy w łazience- psują atmosferę w domu nieprzyjemnym zapachem. Warto zatem wyrobić nawyk regularnego wyrzucania odpadów.

Znacie inne naturalne sposoby na przyjemnie pachnące wnętrza?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu