Projekty,  Domy zaprojektowane przez Quirke McNamara

Dom zimny niczym lód

Justyna Dziesińska Justyna Dziesińska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Styl w jakim zaaranżujemy dom jest kwestią indywidualną i sporną. Jedni preferują ciepłe, przytulne wnętrza urządzone w rustykalnym, sielskim klimacie, z kolei inni lepiej czują się w minimalistycznych, surowych przestrzeniach, gdzie każdy centymetr kwadratowych przestrzeni został dopracowany w najmniejszym szczególe. My dziś, wraz z cyklem homify 360, chcielibyśmy przedstawić Wam drugą wersję domu, a więc przestrzeń zimną, sterylną i ascetyczną. Miejsce doskonale przemyślane i rozplanowane, aczkolwiek bardziej prezentujące się jak dom Królowej Śniegu, aniżeli przytulne i ciepłe. Jeśli jesteście miłośnikami tego typu wnętrz to z pewnością ten artykuł jest dla Was. Zatem zapraszamy na wycieczkę po krainie śniegu

Widok od frontu

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Quirke McNamara
Quirke McNamara

Ice White House-Luxury home

Quirke McNamara

Dom z zewnątrz prezentuje się nienagannie, a co najważniejsze można odnieść mylne wrażenie, że wnętrza będą równie przytulne i ciepłe co fasada budynku. Nowoczesna konstrukcja, zestawiona z białym kolorem elewacji oraz ciepłym odcieniem deski, daje wrażenie bardzo przyjaznej i serdecznej. Budynek znajduje się w Londynie, a więc mając na względzie miejskie otoczenie oraz ceny za metr kwadratowy działki to cena tej posiadłości musiała kosztować krocie. Przygotujcie się na niespodziankę, bo z pewnością takich wnętrz się nie spodziewacie!

Biel wszędzie

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Quirke McNamara
Quirke McNamara

Ice White House-Luxury home

Quirke McNamara

Podziwiając dom od frontu można odnieść wrażenie, że wnętrze będzie równie przytulne i wdzięczne co cały projekt, jednak po przekroczeniu progu, naszym oczom jawi się zupełnie inna kompozycja. Coś czego w ogóle się nie spodziewaliśmy. Świetliste, białe wnętrze, utrzymane w minimalistycznej, bardzo surowej stylistyce. Ściany zdobi jedynie śnieżnobiała farba, natomiast jedyną dekoracją tego miejsca są kształty i formy. Schody w tym wnętrzu prezentują się bardzo futurystycznie i zjawiskowo, to właśnie dzięki nim cała przestrzeń stała się bardziej wyrazista i charakterna. 

Kuchnia przyszłości

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Quirke McNamara
Quirke McNamara

Ice White House-Luxury home

Quirke McNamara

Kuchnia wygląda niczym wnętrze z filmu science fiction- to otwarta przestrzeń połączona z wydzieloną częścią jadalnianą, wyposażoną w ławki oraz duży stół. Na ścianie znajdują się kolorowe grafiki z wizerunkiem Marilyn Monroe, które dodają wyrazistości i oryginalności. Zabudowa kuchenna jest bardzo prosta i minimalistyczna- pozbawiona jakichkolwiek uchwytów czy zdobień, liczy się przede wszystkich ascetyczny, surowy wygląd. Całość rozświetla oświetlenie halogenowe oraz paski ledowe. 

Przestrzeń relaksacyjna

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Quirke McNamara
Quirke McNamara

Ice White House-Luxury home

Quirke McNamara

Wnętrze domu jest niezwykle spójne i jednolite- każda przestrzeń ubrana jest w śnieżnobiałą kolorystykę, która stanowi bazę dla oryginalnych form, polerowanych powierzchni czy futurystycznego wyposażenia. Sypialnia prezentuje się nieco cieplej i bardziej przytulnie, w porównaniu do reszty domu. Miękki dywan typu shaggy dodaje lekkości, wdzięku i urokliwego klimatu. W końcu w sypialni wszystko rozchodzi się o przytulny i klimatyczny nastrój, który buduje właściwą atmosferę tego miejsca. 

Łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Quirke McNamara
Quirke McNamara

Ice White House-Luxury home

Quirke McNamara

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy jest fanem tego typu wnętrz. Dla większości z Was to bezosobowe przestrzenie, pozbawione przytulności i prawdziwego, domowego klimatu. Jednak pewna część osób zdecydowanie lepiej czuje się w tego typu pomieszczeniach. Powyższa łazienka jest pełna kontrastów- czarne, błyszczące ściany zestawiono z białą wanną oraz nastrojowym oświetleniem. Wnętrze, dzięki temu prezentuje się bardzo wyrafinowanie, szykownie i nieszablonowo. 

Sala kinowa

Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez Quirke McNamara
Quirke McNamara

Ice White House-Luxury home

Quirke McNamara

Ta futurystyczna posiadłość oprócz salonu, kuchni z jadalnią i prywatnych przestrzeni posiada także salę kinową wyposażoną w wygodne, miękkie pufy. Oprócz komfortowego wyposażenia, dekoratorzy wnętrz zadbali również o odpowiednią oprawę wizualną. Całość dopełnia efektowny sufit skąpany w gwiazdach! Czyż nie jest to najpiękniejsza sala kinowa jaką dotychczas widzieliście? 

Zamieszkalibyście w takich wnętrzach? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu