Top 5 w tym tygodniu- piękne łazienki w pięknych domach!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 w tym tygodniu- piękne łazienki w pięknych domach!

Alicja Olko Alicja Olko
Dom w szarościach: styl , w kategorii Kuchnia zaprojektowany przez COCO Pracownia projektowania wnętrz,Minimalistyczny
Loading admin actions …

Piękny dom nie zachwycałby tak bardzo, gdyby wyposażony był w byle jaką łazienkę. Pomieszczenie to jest jednym z najważniejszych w domu, pozwala również na niezwykłą aranżację. W minionym tygodniu prezentowaliśmy Wam wiele inspiracji na urządzenie łazienki, skupiając się na jej części prysznicowej. Pokazywaliśmy Wam także ciekawe domy i ich wnętrza, które z pewnością rozbudziły w Was marzenia w własnych czterech ścianach.

Zapraszamy na ranking pięciu najlepszych artykułów w minionym tygodniu!

1. homify 360°: nowoczesny dom w Gorzowie Wielkopolskim

Dom w Gorzowie Wielkopolskim to absolutny hit homify! Prosta, nowoczesna bryła budynku zachwyca wykorzystanymi do jej konstrukcji materiałami, a wnętrza porażają elegancją i luksusem. Budynek otoczony został przestronnym ogrodem, co sprawia, że jest to doskonale lokum dla rodziny z dziećmi. Projekt ten wzbudził gorącą dyskusję na naszym profilu na Facebooku- jeżeli jeszcze się w nią nie włączyliście, koniecznie to uczyńcie! Najpierw jednak zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji homify 360°: nowoczesny dom w Gorzowie Wielkopolskim.

​2. Elegancka kuchnia na różne sposoby – 7 intrygujących aranżacji

Kuchnia to serce każdego domu, miejsce, gdzie cała rodzina wspólnie gotuje i spożywa potrawy. W eleganckich wnętrzach kuchnia nie powinna zatem odbiegać od stylu, w jakim urządzono pozostałe pomieszczenia- także powinna emanować elegancją. Dla każdego oznacza to jednak coś innego. Zobaczcie siedem wyjątkowych kuchni, które z pewnością dopasują się do każdego poczucia elegancji we wnętrzach- znajdziecie je w Katalogu Inspiracji Elegancka kuchnia na różne sposoby – 7 intrygujących aranżacji.

Prysznice w 5 różnych odsłonach

Era, kiedy prysznic był po prostu baterią prysznicową powieszoną nad kwadratowym brodzikiem, na szczęście zdaje się odchodzić w zapomnienie. Współczesne prysznice są nie tylko rozwiązaniem stylowym i praktycznym, zwłaszcza w małych łazienkach, ale także stanowią ich wyjątkową dekorację Wybraliśmy pięć najciekawszych przykładów od polskich projektantów i zebraliśmy je w Katalogu Inspiracji Prysznice w 5 różnych odsłonach.

4. 10 niezwykłych łazienek!

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

Niezwykle ciężko jest wybrać najpiękniejsze łazienki z naszej bogatej i szerokiej bazy! Podjęliśmy się jednak tego zadania i stworzyliśmy zestawienie najpiękniejszych łazienek- każda z nich odwołuje się do innej estetyki, smaku i gustu- co oznacza, iż każdy może w tym zestawie znaleźć coś dla siebie! Jeżeli jeszcze nie wybraliście swojej ulubionej, koniecznie zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji 10 niezwykłych łazienek!

5. Apartament pełen zieleni w Krakowie

Apartament w Krakowie - salon: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez AvoCADo ,Skandynawski
AvoCADo

Apartament w Krakowie – salon

AvoCADo

Pomysłowo, modnie i stylowo zaaranżowane wnętrze apartamentu w Krakowie zachwyca kolorystyką, materiałami i rozkładem pomieszczeń. Pomimo tego, że nie razi wyrazistymi i jaskrawymi barwami, to jednak emanuje wiosenną świeżością i energią. To wnętrze z pewnością przypadnie do gustu wielu młodym ludziom, którzy planują aranżację swojego pierwszego lokum. Zobaczcie je jeszcze raz w katalogu Inspiracji Apartament pełen zieleni w Krakowie.

Który artykuł najbardziej Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu