Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Belle Ville Atelier d'Architecture

Uroczy dom dla rodziny z dzieckiem

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W niniejszym Katalogu Inspiracji prezentujemy Wam kompaktowy apartament, który został zaprojektowany przez biuro architektoniczne Belle Ville Atelier D’Architecture. Każdy element składowy rezydencji dobrano tak, aby spełniał potrzeby i oczekiwania rodziny z dzieckiem. Przestrzeń jest prosta, skandynawska, schludna, a przede wszystkim niezwykle urocza. Nie czekajmy zatem dłużej i przyjrzyjmy się wybranemu przez nas obiektowi bliżej.

Rustykalne akcenty w przedpokoju

Przedpokój to miłe miejsce, któremu charakteru dodaje mnogość rustykalnych akcentów. Drzwi przesuwne przyciągają uwagę zwłaszcza za sprawą odsłoniętej szyny, po której odbywa się ich ruch. Jedyna szafka, z szufladami i żelaznymi uchwytami, to przedstawiciel przysłowiowej „starej szkoły” i element godny pozazdroszczenia, nieprawdaż?

Wystawny salon

Podobnie, jak praktycznie we wszystkich pomieszczeniach i zakątkach domu ze zdjęć, tak i w salonie nie możemy narzekać na brak światła dziennego. Jednak, gdy jego zabraknie choćby po zmroku, salon nie pogrąży się w ciemności dzięki licznym i ciekawie zaprojektowanym lampom sufitowym. Półki dookoła telewizora i cała aranżacja pomieszczenia to najlepszy dowód na to, że domownicy kochają książki i wspólne spędzanie czasu.

Ekscentryczne akcenty w jadalni

Jadalnia to przede wszystkim lekkość, przewiewność, ale i ekscentryczność, jeżeli weźmiemy pod uwagę rzucający się w oczy plakat umieszczony pomiędzy oknami. Roślina, wiklinowy kosz oraz ciekawe elementy dekoracyjne na półkach dopełniają ciepłej i przytulnej atmosfery pomieszczenia.

Skandynawska kuchnia

Kuchnia to elegancka przestrzeń wypełniona drewnianymi elementami typowymi dla stylu skandynawskiego. Białe i proste szafki rozlokowane na planie litery L, drewniany stół w otoczeniu białych krzeseł oraz wzorzysta podłoga nadają kuchni eklektycznego charakteru.

Dbałość o szczegóły

„Diabeł tkwi w szczegółach”, a czy może być coś bardziej oryginalnego niż widoczne na zdjęciu wewnętrzne okno, dzięki któremu można bezpośrednio z kuchni zobaczyć co akurat dzieje się w salonie i odwrotnie?

Uroczy kącik

Kącik ze zdjęcia to strefa domowego relaksu po ciężkim dniu w pracy. Lekkie zasłony kołysane przez letni wiatr, delikatne kolory i naczynia ozdobne przechowywane na półkach w niszy – czegóż chcieć więcej?!

Strefa dziecka

Dziecko, dla którego zaaranżowano prezentowaną przestrzeń, na pewno jest teraz szczęśliwe, a wszelkie jego potrzeby – zaspokojone. Jasność i delikatność, jako dwa słowa najlepiej opisujące widoczną strefę dziecka, ułatwiają mu znalezienie spokoju i ukojenia, odrobiny komfortu, a nawet luksusu.

Gra wzorów

Wszelkie wzory zastosowane w prezentowanym obiekcie w połączeniu z drewnem prezentują się wręcz oszałamiająco. Drewno było, jest i zawsze będzie modne!

Jeżeli interesują Was inne rodzinne projekty, zapraszamy również do zapoznania się z Katalogiem Inspiracji: Kompaktowy dom dla współczesnej rodziny

A wy co sądzicie o tym projekcie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu