Projekty,   zaprojektowane przez Michela Galletti Architetto e Home Stager

Home staging: pomysły, które warto skopiować urządzając małe mieszkanie

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jeżeli znajdujecie się na etapie urządzania małego mieszkania, to z pewnością codziennie spotykacie się z wieloma trudnościami. Aranżacja niewielkich wnętrz to zadanie niełatwe, wymagające sporej dozy samozaparcia, determinacji i wyobraźni. W tym Katalogu Inspiracji zebraliśmy dla Was pomysły, zaczerpnięte od ekspertów z dziedziny home staging- czyli tych, którzy zajmują się przygotowywaniem wnętrz domów i mieszkań na sprzedaź. Zobaczcie, jak oni radzą sobie z urządzaniem małych wnętrz.

1. Przed: od zera

Jak poradzić sobie z aranżacją pustego pomieszczenia, o nieregularnym kształcie? Patrząc na ten pokój trudno nie odnieść wrażenia, że, pomimo niezwykle eleganckiego i stylowego wykończenia, nie daje on niezliczonych możliwości aranżacyjnych. Od czego zacząć urządzanie tego wnętrza? Zobaczcie, jak poradzili sobie z nim eksperci od home stagingu.

Po: salon z jadalnią, z tyłu sypialnia

Klasycznie wykończone wnętrze przeistoczono w przyjemną strefę dzienną o nowoczesnym charakterze. Kolorem przewodnim jest soczysta czerwień, która występuje tutaj po postaciami naklejek ściennych oraz dekoracji. Odcień ten zestawiono z bielą kanapy oraz czernią mebli w jadalni. Ze strefy dziennej przechodzi się bezpośrednio do sypialni, umieszczonej z tyłu.

2. Przed: puste kąty

Przechodzimy do kolejnego pustego pomieszczenia, które także odznacza się nieregularnym kształtem. Najtrudniejsze w jego urządzeniu będzie zagospodarowanie licznych kątów i rogów.

Po: nowoczesna sypialnia

Niemal całą powierzchnię sypialni zajmuje podwójne łóżko. W jednym z rogów umieszczono komodę, która idealnie wpisuje się w ten fragment pomieszczenia. Pozostałe kąty pozostawiono puste, dzięki czemu wnętrze nie traci na przestronności i nie przytłacza.

3. Przed i po: unowocześnienie staromodnego apartamentu

Projekty,   zaprojektowane przez Indefinito
Indefinito

Camera grande e spaziosa

Indefinito

Przenosimy się do kolejnego małego mieszkania, które przed pracami remontowymi urządzone było niezwykle staromodnie i bez polotu. Po pracach ekspertów od home stagingu jego wnętrze wygląda bardziej nowocześnie, ożywione wyrazistymi kolorami i współczesnymi dodatkami.

4. Przed i po: zmiany w salonie

Projekty,   zaprojektowane przez Indefinito
Indefinito

Zona relax prima e dopo

Indefinito

Wcześniej ciemny, przytłaczający- teraz jasny, skąpany w naturalnym świetle, nowocześnie urządzony. Niesamowite, jak wiele zdziałać może zmiana koloru ścian i usunięcie niektórych elementów wyposażenia.

5. Przed i po: łazienka

Projekty,   zaprojektowane przez Indefinito
Indefinito

Arredo bagno: niente bambole, please!

Indefinito

Pozytywne zmiany zaszły także w łazience. Przed remontem małe pomieszczenie wyglądało jak żywcem wyjęte z mieszkań naszych babć. Eksperci od home stagingu postanowili nadać łazience bardziej neutralny, nowoczesny charakter, wymieniając materiały pokrywające ściany i podłogi w tym pomieszczeniu, usuwając zbędne meble i odsłaniając okno, przez które do środka wpada mnóstwo naturalnego światła.

Jak Wam się podobały efekty prac ekspertów od wizażu nieruchomości?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu