Projekty,  Domy zaprojektowane przez J.J.Mullane Ltd

Niezwykły remont zwykłego domu

Justyna Dziesińska Justyna Dziesińska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś w cyklu homify 360 przedstawimy Wam piękną przemianę domu, który został poddany gruntownym pracom remontowym. Posiadłość utrzymana jest w stylu edwardiańskim, czyli stylu który rozwinął się w latach 1902-1910 za rządów króla Edwarda VII. Zapewne zastanawiacie się co charakteryzuje tego typu stylistykę, a więc jest to przede wszystkim prostota zestawiona z elementami epoki Art Deco. Starodawny i nieatrakcyjny dom udało się przekształcić w luksusową, 4-pokojową posiadłość, w której króluje światła oraz naturalne materiały. Zobaczcie jak dom prezentuje się w całości i od środka!

Wejście

Projekty,  Domy zaprojektowane przez J.J.Mullane Ltd
J.J.Mullane Ltd

Full renovation Project

J.J.Mullane Ltd

Patrząc na to zdjęcie od razu widać, że króluje stonowana i neutralna kolorystyka. Biała, chropowata fasada domu została zestawiona z szarym odcieniem, który widnieje na drzwiach wejściowych oraz ramach okiennych. Nierówna, wyrazista tekstura domu dodaje całości atrakcyjnego i oryginalnego wyglądu. Z kolei delikatne kwiaty doniczkowe, ustawione symetrycznie po dwóch stronach wejścia, dodają niesamowitego uroku i przyjaznego charakteru. 

Z innej perspektywy

Projekty,  Domy zaprojektowane przez J.J.Mullane Ltd
J.J.Mullane Ltd

Full renovation Project

J.J.Mullane Ltd

Powyższe zdjęcie ukazuje nam dom z zupełnie innej perspektywy. Na pierwszym zdjęciu cała konstrukcja domu była niezauważalna, natomiast tu dokładnie widać, że budynek zbudowano na skarpie i umiejętnie dostosowano go do trudnych warunków topograficznych. Nierówności terenu spędzają sen z powiek architektom, jednak w tym przypadku udało im się doskonale dopasować kształt i formę domu do napotkanych trudności. Niezwykle elegancko i atrakcyjnie prezentuje się subtelne połączenie bieli i szarości- całość tworzy bardzo charakterystyczny i wyrazisty wzór, który zdobi fasadę posiadłości. 

Ogród

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez J.J.Mullane Ltd
J.J.Mullane Ltd

Full renovation Project

J.J.Mullane Ltd

Z tyłu domu naszym oczom jawi się piękny, zadbany i obszerny ogród, w którym można sobie pozwolić na aranżację niemalże wszystkiego co sobie wymarzymy. Równo skoszony trawnik, zadbane krzewy, soczyście zielone rośliny oraz masywne korony drzew liściastych dodają całości niesamowitego uroku i wdzięku. Jeśli się przyjrzycie z bliska to zauważycie, że w tej przestrzeni nie ma miejsca na pomyłkę- każdy kamyk, detal są odpowiednio ustawione i posiadają przypisaną dla siebie pozycję. To miejsce nieskazitelne i magiczne, które z pewnością byłoby wspaniałą przestrzenią dla dzieci oraz innych domowników. 

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez J.J.Mullane Ltd
J.J.Mullane Ltd

Full renovation Project

J.J.Mullane Ltd

Po przekroczeniu progu naszym oczom jawi się przestrzeń nie tylko doskonale rozplanowana i zaaranżowana, ale także miejsce jasne, pełne blasku i naturalnego światła. Całość utrzymana jest w nowoczesnym stylu- bazę stanowią białe, laminowane meble kuchenne, które zestawiono z drewnianym wykończeniem. W ten sposób kuchnia prezentuje się przytulnie, ciepło i urokliwie. Ogół dopełnia piękny widok z okna!

Piętro

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez J.J.Mullane Ltd
J.J.Mullane Ltd

Full renovation Project

J.J.Mullane Ltd

Na piętrze neutralne barwy zestawiono z pastelowymi, delikatnymi odcieniami. Dzięki temu wnętrze prezentuje się bardziej energicznie, żywiołowo i barwnie. Nieodłącznym elementem tego domu są drewniane podłogi, które wprowadzają do wnętrza domową i przyjazną atmosferę. Drewno to materiał jedyny w swoim rodzaju i zawsze chętnie wykorzystywany w aranżacjach wnętrz- bez względu na stylistykę. 

Łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez J.J.Mullane Ltd
J.J.Mullane Ltd

Full renovation Project

J.J.Mullane Ltd

Nas oczarowało to wnętrze! Łazienka wygląda bajecznie, co zapewne jest zasługą błękitu, który zdobi połowę ściany. Starodawna wanna na nóżkach, piękne krany w starym stylu doskonale współgrają z całością. Wisienką na torcie jest unikalna mozaika, która dodaje atrakcyjnego i niepowtarzalnego wyglądu. Wnętrze jest jasne, pełne naturalnego światła i oryginalnych elementów, dzięki którym całość nabiera charakteru. 

Jak oceniacie wnętrza domu? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu