Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Mieszkanie czy pałac?

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Студия Павла Полынова
Loading admin actions …

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji przeniesiemy się do działającego na wyobraźnię Sankt Petersburga. Miasto to zostało założone 1703 roku jako fanaberia cara Piotra I. Obecnie jest ono największym po Moskwie ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i naukowym Rosji. Zachwyca ostentacyjnym stylem architektury, który znajdziemy też we wnętrzach… czekającego na nas dzisiaj mieszkania.

Niektórzy zapewnie poczują się tutaj przytłoczeni, inni oniemieją z zachwytu. Jedno jest pewne: ten projekt nikogo nie pozostawi obojętnym!

Korytarze pełne stylu

Często na łamach naszego magazynu wspominamy, że korytarze nie muszą być martwą przestrzenią, a wręcz przeciwnie – mogą zachwycać stylowością, być niezwykle funkcjonalne… W tym mieszkaniu wykorzystano je do stworzenia prywatnej galerii sztuki. Ciekawy krajobraz z pewnością nie raz spowoduje, że ktoś przy nim przystanie i zamyśli się.

Strefa publiczna, strefa pracy

Za wnętrza, których zwiedzanie właśnie rozpoczynamy, odpowiedzialni są architekci wnętrz z Студия Павла Полынова. To prawdziwi eksperci w tworzeniu pałacowej atmosfery w miejscach, po których w ogóle byśmy się tego nie spodziewali. Interesujące nas dzisiaj mieszkanie ma 110 m². Do małych nie należy, jednak jest to metraż, przy którym trzeba było pójść na pewne kompromisy. Na przykład połączyć salon z miejscem do pracy. A jednak pomieszczenie epatuje luksusem!

Jadalnia marzenie

Fantastyczna jadalnia skupia na sobie wzrok, chociaż tak naprawdę znajdujemy się w jadalni połączonej z kuchnią. Niezwykle stylowe drewniane krzesła z wygodnymi siedziskami stoją przy wspaniałym, drewnianym stole. Ciemny brąz drewna przyciąga wzrok na tle jasnej palety barw.

Sypialnia główna

W sypialni głównej odnajdziemy kilka nowoczesnych akcentów. Pierwszym jest podwieszany sufit z oświetleniem LED. Tworzy on nastrojową atmosferę, kiedy mieszkańców zaczyna męczyć mocne światło. Drugim jest fantastyczny fotel z siedziskiem przypominającym płatki kwiatów. Ten współczesny design zaskakująco dobrze sprawdza się w romantycznym wnętrzu.

Pokój nastolatki

Zastanawialiście się, jak w takich aranżacjach odnajdą się najmłodsi członkowie rodziny? Na powyższym zdjęciu widzimy stylowy pokój nastolatki w błękicie. Okazuje się, że pałacowy wystrój wcale nie musi oznaczać przesłodzonego pokoju księżniczki! Błękit przeplatny bielą tworzy wnętrze idealne i do wypoczynku, i do odrabiania lekcji.

Luksusowa łazienka

Myśleliście, że znajdzie się chociaż jedno pomieszczenie, w którym domownicy zrezygnują z bogatego stylu? Nic bardziej mylnego! Luksus obecny jest nawet w małej łazience pod postacią kryształowego żyrandola oraz efektownej kotary w charakterze zasłonki prysznicowej – przyznajcie, że ten pomysł warto odgapić!

W tym Katalogu Inspiracji przygotowaliśmy dla Was zgoła inną historię… Poznajcie ją koniecznie: Zabytkowy pałac i jego transformacja w nowoczesną willę.

Co sądzicie o tak bogatym wnętrzu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu