Projekty,  Garaż zaprojektowane przez GartenXXL

10 nowoczesnych drzwi garażowych

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Każdy miłośnik motoryzacji ma w swoim domu wspaniały garaż, w którym bezpiecznie zaparkować można cenne auta. Jedną z najważniejszych decyzji, jaką trzeba podjąć projektując i budując garaż, jest wybór odpowiedniej bramy. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, dlatego stwierdziliśmy, że dobrym pomysłem jest stworzenie zestawienia dziesięciu różnych opcji, z którego każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

1. Ciężkie, czarne drzwi

Projekty,  Garaż podwójny zaprojektowane przez Uptic Studios
Uptic Studios

Park Lane Residence

Uptic Studios

Masywne drzwi garażowe stanowią nie tylko świetne zabezpieczenie wnętrza garażu, ale odpowiadają także za fantastyczny wygląd zewnętrznej fasady domu. Trójwymiarowy design sprawia, że drzwi wyglądają niezwykle stylowo i modnie, świetnie komponując się z drewnianą elewacją domu.

2. Delikatna i stylowa

Oto nowoczesny i niekonwencjonalny sposób na zabezpieczenie miejsca parkingowego w ramach naszej posiadłości. Cały podjazd pełni rolę zewnętrznego garażu, także brama wjazdowa jest jednocześnie bramą garażową. Subtelny design, ale i solidna konstrukcja zapewniają wysoką funkcjonalność i fantastyczny look.

3.Szeroka, zapewniająca maksymalny poziom bezpieczeństwa

Szerokie drzwi garażowe to opcja niezwykle praktyczna, ułatwiająca parkowanie. Poza funkcjonalnością odznacza się także fantastycznie nowoczesnym designem, doskonale wpisując się w minimalistyczny styl domu.

4. Nowoczesna krata

Projekty,  Domy zaprojektowane przez 810 Arquitectos
810 Arquitectos

Casa Habitación. Amézquita Córdova

810 Arquitectos

Krata zamiast solidnej bramy pozwala w pełni docenić design zewnętrznej fasady domu.

5. Mała i urocza

Brama wjazdowa idealnie pasuje do stylu ogrodzenia, potęgując czar, jakim emanuje ten dom. Biała brama garażowa to najlepszy wybór w przypadku domu o oryginalnej, zielonej fasadzie.

6. Ultra nowoczesna

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez IQ Glass UK
IQ Glass UK

Canonbury Square

IQ Glass UK

Przeszklona brama garażowa w czarnym obramowaniu to opcja nowoczesna i niezwykle stylowa. Pozwala podziwiać zaparkowane w garażu auto- co jest zrozumiałe zwłaszcza, gdy ma się w posiadaniu model jak ze zdjęcia.

7. Całość z drewna

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez GartenXXL
GartenXXL

Karibu 28 mm Stufendachgarage, naturbelassen

GartenXXL

Drewno to materiał często niedoceniany jeżeli chodzi o bramy garażowe. Odpowiednio zaimpregnowany i zabezpieczony nie odbiega niczym pod względem funkcjonalności od innych dostępnych na rynku.

8. Nowoczesna i solidna

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez AGD Systems
AGD Systems

Automatic remote controlled steel sliding gates

AGD Systems

Solidna żelazna brama o bogatych zdobieniach to opcja uniwersalna, która dobrze prezentuje się w towarzystwie ogrodzenia każdego typu. Automatycznie otwierające się bramy to rozwiązanie wygodne i nowoczesne.

9. Inny poziom bezpieczeństwa

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez FG ARQUITECTES
FG ARQUITECTES

Accesos al garage

FG ARQUITECTES

Solidna konstrukcja z drewna i betonu zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa i prywatności. Rolowana brama garażowa to kolejna wygodna, zautomatyzowana opcja.

10. Wiata

Wiata garażowa to dobre miejsca na parkowanie samochodu wiosna i latem, kiedy nie musimy za bardzo martwić się o niekorzystne warunki pogodowe. Ten model jest nowoczesny, o przyjemnym designie, dzięki czemu wpisuje się estetycznie w charakter małej architektury ogrodowej.

Który model najbardziej przypadł Wam do gustu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu