Projekty,  Taras zaprojektowane przez ARQUITECTURA E INGENIERIA PUNTAL LIMITADA

Idealny dom dla licznej rodziny

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Każda rodzina jest inna, ma inne potrzeby i jej dom powinien być do nich przystosowany. Jedno jednak jest pewne. W zależności od jej liczebności potrzebuje więcej lub mniej miejsca. Chociaż zapewne żadna nie pogardziłaby takim domem na przedmieściach, jaki pokażemy Wam za chwilę… Przeniesiemy się do Chile, by poznać wspaniały budynek, który właśnie został odnowiony, by w dobrym stylu pomieścić niemałą gromadkę. 

Jeśli kochacie drewno i styl nowoczesny, to ten projekt Was zachywyci!

Ogrodzenie dopełnieniem domu

Wiele domów zostaje 'popsutych' przez brzydkie bądź źle dobrane ogrodzenie. Z pewnością nie będzie tak w tym przypadku. Stylowe, nowoczesne choć nawiązujące do klasycznych form ogrodzenie oraz brama wjazdowa zostało wykonane z elementów betonowych oraz metalowych. Zazdrośnie chroni elewacji budynku, chociaż jego ogrom na to nie pozwala. Nawet z tej perspektywy możemy zauważyć te same kolory oraz współczesny szyk.

Po prostu ogromny!

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ARQUITECTURA E INGENIERIA PUNTAL LIMITADA
ARQUITECTURA E INGENIERIA PUNTAL LIMITADA

fachada posterior de la vivienda rehabilitada

ARQUITECTURA E INGENIERIA PUNTAL LIMITADA

Przed nami nietypowy dom jednorodzinny. Może wpisywałby się w panoramę przedmieść, gdyby nie jego ogromna skala. Powierzchnia tego rodzinnego gniazdka to aż 340 m²! Wygląda niczym połączone ze sobą trzy klasyczne domki o dwuspadowych dachach. W stylowej kombinacji biel łączy się z brązem oraz czernią.

Taras z… podpiwniczeniem

Stary budynek został całkowicie odnowiony przez firmę budowlaną Arquitectura e Ingenieria Puntual Limitada. Odświeżyli oni całkowicie wygląd budynków, a jedną z ich najciekawszych interwencji jest dwupoziomowy taras. Na taras główny przejść można ze strefy publicznej wnętrza. Otacza go barierka wykonana podobnie jak ogrodzenie, brak jedynie betonowych elementów. Dzięki takim rozwiązaniom projekt zachwyca spójnością. Zwróćmy także uwagę na praktyczne wykorzystanie przestrzeni pod tarasem!

Mierzyć wysoko

Wchodzimy zatem do wnętrza przez taras. Zaczynamy zwiedzanie z nietypowej perspektywy, przyglądając się małemu salonikowi od góry. Od razu zwraca naszą uwagę niesamowity, drewniany parkiet. Wspaniale wycyklinowany przez naszych ekspertów odbija światło słoneczne. Sam pokoik także jest ciekawy. Mała sofka naprzeciw kominka to idealne miejsce do relaksu we dwoje. 

Uwielbiacie wysokie sufity? Koniecznie zajrzyjcie tutaj: Wysoki sufit- 6 przykładów z efektem wow!

Wnętrza pełne drewna

Projekty,  Ściany i podłogi zaprojektowane przez ARQUITECTURA E INGENIERIA PUNTAL LIMITADA
ARQUITECTURA E INGENIERIA PUNTAL LIMITADA

Revestimiento modular de terciado vitrificado

ARQUITECTURA E INGENIERIA PUNTAL LIMITADA

Okazuje się, że parkiet z poprzedniego zdjęcia był jedynie preludium do wspaniałego wystroju pełnego drewna. W eleganckim salonie znajdziemy nie tylko drewniany parkiet, ale także eleganckie, drewniane meble oraz, co najciekawsze, drewniane panele na ścianach. Całość wystroju przybliża do natury, jednocześnie nie rezygnując z wyrafinowania.

Ogromny ogród

Naszą wizytę kończymy w ogrodzie. Liczna rodzina, ogromny dom… ogród musiał do niego pasować! Duża, podłużna działka kończy się kolejnym tarasem, tym razem wykonanym z drewna, tuż nad trawnikiem, w cieniu drzewa. Mieszkańcy tego domu naprawdę mają warunki by cieszyć się życiem na co dzień!

Czy chcielibyście zamieszkać w tak dużym domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu