Projekty,  Domy zaprojektowane przez Unit 7 Architecture

Przytulny dom!

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj pragniemy zaprezentować Wam dom, który jest uosobieniem drewnianej chatki. Osobliwa, nostalgiczna budowla to rodzinna przestrzeń, która oferuje mieszkańcom udogodnienia spokojnego życia. Architekci z UNIT 7 ARCHITECTURE, którzy byli odpowiedzialni za ten projekt, skoncentrowali się na stworzeniu miejsca, które będzie wydajne, funkcjonalne i estetyczne. Znajdziemy tutaj wygodne pomieszczenia oraz proste, lecz solidne materiały. Przyjrzyj się bliżej rodzinnemu domu, który rozczula swoim pięknem!

Przyjazna fasada

Dom wita gości charakterystyczną, kamienną ścieżką, tworzącą tradycyjny, lekko bajkowy charakter, już od pierwszego kroku. Kamienne dodatki oraz drewniana fasada nawiązują do historycznych budowli, mimo że jest to nowoczesny projekt. Drewniany ganek jest odzwierciedleniem tradycyjnego domu i stanowi idealne miejsce do krótkiego, popołudniowego relaksu.

Weranda

Weranda oferuje wystarczającą przestrzeń dla miłośników spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Taras działa jak przedłużenie powierzchni domu, tworząc integralną część całego projektu. Kwiaty oraz stylowe lampy na stole sprawiają, że panuje tutaj przyjemny, swojski nastrój, dzięki czemu każdy będzie czuł się tutaj dobrze.

Tradycyjna sypialnia

Wewnątrz nie znajdziemy przepychu, lecz stonowany układ mebli i materiałów,  które składają się na pokorne, tradycyjne wnętrze. Kremowe ściany oraz stonowane oświetlenie sprawiają, że pokój wypełnia się stłumionym blaskiem, dzięki któremu otrzymujemy przyjemną atmosferę. Antyczne meble sprawiają, że wnętrze wydaje się opowiadać historię.

W drugiej sypialni również znajdziemy tradycyjny układ. Jednak nawet tradycyjna nostalgia nie pozbawiła tego miejsca nowoczesnych wygód.  Ogromna szafa pomieści wszystkie drobiazgi, zaś świetlik nad drzwiami dostarczy dodatkowego blasku.

Przyjazny salon

Salon mieści w sobie zestaw wygodnych, funkcjonalnych mebli. Drewniany sufit jest niewątpliwą ozdobą tego miejsca i nawiązuje do rustykalnego charakteru domu. Po raz kolejny projektanci podkreślili, że dom nie musi być spektakularny, lecz dostosowany do potrzeb domowników, którzy chcą spędzać czas wspólnie.

Drewniany akcent

Nie możemy przejść obojętnie obok tej wyjątkowej ściany – dolna część obita jest drewnianymi belkami, które są wyjątkową ozdobą salonu. Takie rozwiązanie sprawia, że mamy wrażenie być w prawdziwej, przytulnej, drewnianej chatce.

Naturalne materiały

Salon jest dowodem, że w tym domu znajdziemy kombinację różnych materiałów pod jednym dachem. Większość drewnianych elementów została tutaj w swojej pierwotnej postaci, dzięki czemu możemy podziwiać naturalne piękno i ciepło płynące z tego tworzywa. Połączenie z kamiennym płaszczem daje piękny efekt, który dopełniony jest poprzez wyselekcjonowane meble.

Zobacz również 10 małych domów, które robią ogromne wrażenie!

Chciałbyś zamieszkać w takim przytulnym domku z drewna?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu