Projekty,  Salon zaprojektowane przez VERO CONCEPT MİMARLIK

Piękny apartament, pełen pomysłów do skopiowania

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj zabieramy Was do wspaniałego apartamentu, który powstał  pod okiem tureckich architektów z biura Vero Concept Architects. Połączono tutaj nowoczesne zasady architektoniczne ze stanowczym podejściem, dzięki czemu udało się sprostać wszelkim wymaganiom inwestora.

Architekci, architekci wnętrz oraz graficy pracowali razem, aby stworzyć unikalne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia. Mieszkanie jest niewiarygodnie piękne i wygodne, przez co chcielibyśmy przenieść je do siebie. Przekonaj się sam! Zapraszamy!

Kuchnia

Kuchnia jest niezwykle przestronna i dobrze zorganizowana. Centralna wyspa powiększa przestrzeń użytkową, zaś przylegający do niej stół idealnie łączy pomieszczenie z salonem. Takie połączenie sprawia, że kuchnia staje się rodzinnym i społecznym miejscem, zachęcającym do wspólnego spędzania czasu.

Otwarty salon

Sercem domu zdecydowanie jest salon, który w tym przypadku został zaaranżowany na otwartym planie. Kuchnia, jadalnia i salon przepływają płynnie między sobą i tworzą idealną całość. Każde pomieszczenie posiada jednak własną tożsamość, dzięki czemu plan jest tak piękny.

Sypialnia 1

W pierwszej sypialni spotkamy ziemiste, eleganckie kolory oraz wysokiej jakości materiały, które tworzą idealną mieszankę. Ściana za łóżkiem składa się z lustrzanych oraz betonowych paneli, co daje wyjątkowo uroczy efekt i sprawia, że łóżko staje się centralnym punktem.

Sypialnia 2

Ta sypialnia to odzwierciedlenie klasycznego stylu. Betonowa, prosta ściana przełamana jest jedynie rzędem zegarów. Łóżko wygląda na niezwykle wygodne i zachęca do długiego, relaksującego snu. Ciepłe odcienie szarości tworzą nastrojową atmosferę.

Łazienka

Łazienka została zaaranżowana z dbałością o szczegóły.  Znajdziemy tutaj proste linie, przełamane stylowym kształtem misy sedesowej. Szklana kabina sprawia, że łazienka wydaje się być jeszcze bardziej luksusowa i przestronna.

Projektanci zadbali o każdy szczegół, dlatego w całym mieszkaniu nie znajdziemy rzeczy, które mogłyby do siebie nie pasować.

Odwiedź również Mały dom z elementem wielkiego zaskoczenia!

Chciałbyś zamieszkać w takim miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu