Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Silvina Lightowler - Diseño a medida

6 pomysłów dla pięknej i funkcjonalnej kuchni!

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Posiadanie dobrze zorganizowanej kuchni wydaje się być nie lada wyzwaniem, ale uwierzcie nam, naprawdę z łatwością można stworzyć funkcjonalne pomieszczenie. Jeśli nie wiesz jak zmienić i ulepszyć swoje królestwo smaków, mamy dla Ciebie sześć wskazówek, które pomogą Ci zmienić swoja kuchnię. Nie wahaj się dłużej, oto one:

1. Narzędzia pod ręką

Przy kuchence i piekarniku spędzamy dużo czasu, dlatego przestrzeń wokół nich powinna być dobrze zorganizowana, a co najważniejsze, powinna dostarczać nam odpowiednią ilość miejsca. Dodatkowe narzędzia możesz umieścić na ścianie, aby zawsze mieć je pod ręką. Doskonałym rozwiązaniem jest wykorzystanie magnetycznego paska na ścianie, aby z łatwością przyczepić do niego wszystkie noże.

2. Przechowuj rzeczy tam, gdzie z nich korzystasz

Jeśli masz kuchnię oddzielona od jadalni, dlaczego nie skorzystasz z szafek w pobliży, które pomieszczą wszystkie Twoje talerze, miski i sztućce? W ten sposób zwolnisz miejsce w kuchni i szybciej nakryjesz do stoł.

3. Doskonałe uporządkowanie

Posiadanie wielofunkcyjnej szafki to podstawowe narzędzie do utrzymania porządku. Zaaranżuj więc szafę, w której schowasz wszystkie produkty, a nawet kuchenkę mikrofalową.

Jeśli masz dużo przypraw, przesyp je do jednakowych słoiczków z etykietami. Dzięki temu łatwo znajdziesz czego potrzebujesz, a w dodatku otrzymasz piękną, uporządkowaną kuchnię.

4. Garnki nad głową

Salon i kuchnia : styl , w kategorii Kuchnia zaprojektowany przez ARTEMIA DESIGN
ARTEMIA DESIGN

Salon i kuchnia

ARTEMIA DESIGN

To doskonałe rozwiązanie dla mniejszym pomieszczeń, w których domownicy regularnie korzystają ze wszystkich narzędzi. Wykorzystaj przestrzeń nad głową i zawieś garnki pod sufitem. Z łatwością po nie sięgniesz, kiedy tylko będą potrzebne.

5. Dodatkowe półki i szafki

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Churchwood Design
Churchwood Design

Pippy oak kitchen

Churchwood Design

Ta wyspa kuchenna to idealne rozwiązanie na powiększenie przestrzeni- blat użytkowy, szuflady oraz półki. Wykorzystaj każdy centymetr swojej kuchni! Jeśli boisz się samodzielnie zabierać za przearanżowanie kuchni, skorzystaj z pomocy profesjonalistów!

6. Przestrzeń pod sufitem

Przeróżne pojemniki odgrywają duża rolę w gospodarstwach domowych, jednak mogą być kłopotliwe w przechowywaniu. Możesz poświęcić im całe półki lub umieścić je pod sufitem, poza zasięgiem wzroku. Wykorzystaj maksimum przestrzeni, aby doskonale zaaranżować swoją kuchnię.

10 częstych błędów aranżacyjnych w kuchni – oraz jak ich uniknąć!

Znasz więcej pomysłów na funkcjonalne zaaranżowanie kuchni?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu