Projekty,  Salon zaprojektowane przez Alice D'Andrea Design

Piękny i wyrafinowany dom

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Ten piękny dom jest wyrazem nowoczesnej elegancji i funkcjonalności. Proste linie, otwarte i jasne przestrzenie oraz wyjątkowa struktura łączą się tworząc idealną całość. Na zewnątrz znajdziemy naturalne materiały oraz klasyczne palety kolorów; wnętrze zaś skąpane jest w promieniach słonecznych. Przyjrzyjmy się bliżej projektowi architektów z biura Alicji D’Andrea. Sprawdź co kryje w sobie ta piękna bryła!

Widok z ulicy

Podwórko idealnie łączy się z domem. Kamienne wykończenie oraz jasna ścieżka pięknie łączą się tworząc piękną całość, dzięki czemu pierwsze wrażanie jest niezwykle proste i nowoczesne. Drewniane elementy wprowadzają ciepły element, dzięki czemu mamy wrażenie, że naprawdę poczujemy się tutaj jak w domu.

Eleganckie i otwarte foyer

Hall otwiera się na przestrzeń i jest doskonałym wprowadzeniem do domu. Wejście zachwyca swoimi kolorami, zarówno bielą ścian, jak i ciemnym odcieniem kamiennego filaru. Drewniana podłoga idealnie łączy się z pozostałymi elementami i wprowadza ciepłą atmosferę.

Schody

Piękne stopnie schodów przyczyniają się do nowoczesnego wystroju domu. Dzięki umieszczeniu schodów przy ścianie, a nie na środku, dom wydaje się jeszcze bardziej przestronny i czuć w nim otwartość przestrzeni. Proste linie i naturalne kolory pozwalają na wydobycie prawdziwego piękna.

Minimalistyczny kominek

Ten minimalistyczny kominek jest centralnym punktem salonu. Głębokie tony i gładkie tekstury nawiązują do nowoczesnej estetyki budynku. Elegancki design sprawia, że salon staje się wyjątkowym miejsce. Na uwagę zasługuje również wbudowana ława, na której czteroosobowa rodzina będzie mogła cieszyć się ciepłem płomieni.

Nowoczesna kuchnia

To pomieszczenie będzie ulubionym miejsce dla każdego, kto lubi gotować i poznawać nowe smaki. Przepiękne meble i zabudowane urządzenia sprawiają, że przestrzeń wydaje się być jeszcze bardziej otwarta i doskonale zorganizowana.

Biała wyspa

Ta niezwykła wyspa z białego kwarcu to uosobienie elegancji i luksusu. Oprócz funkcjonalnego blatu, znajdziemy tutaj również przydatne szafki poniżej.

Półotwarty koncept

Kuchnia i jadalnia znajdują się na otwartej przestrzeni, zaś salon jest oddzielona od całości, dzięki czemu możemy cieszyć się prywatnością. Dzięki tak zaaranżowanej przestrzeni, możemy cieszyć się czasem z przyjaciółmi i w spokoju przygotowywać przekąski.

Domowe biuro

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Alice D'Andrea Design
Alice D'Andrea Design

Dining room and home office

Alice D'Andrea Design

Nowoczesność tego domu nie pozbawia go funkcjonalności. Wbudowane biuro idealnie komponuje się tylnią ścianą jadalni. Wygląda to tak, jakby była to integralna całość, która nie zaburza, w żadnym stopniu, pomieszczenia.

Toaleta

Nie możemy przestać się zachwycać fakturami i barwami, jakie napotkaliśmy za tymi drzwiami. Urokliwe połączenie kamienia oraz dębowej podłogi daje niezwykle wyrafinowany wygląd. Wyjątkowa, czarna umywalka dodaje głębi i jest centralnym punktem toalety.

Łazienka

W łazience znajdziemy duże okna, dzięki czemu możemy czuć się przyjemnie w jasnym, ciepłym pomieszczeniu. Piękna, szklana kabina sprawia, że łazienka nie jest podzielona na strefy. Tutaj możemy poczuć się jak w SPA, w którym możemy zrelaksować się, bez wychodzenia z domu.

Odwiedź również Dom rodzinny w pełnej harmonii z otoczeniem!

Które z pomieszczeń podoba Ci się najabrdziej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu