Projekty,  Domy zaprojektowane przez PREFABRICASA

Uroczy dom prefabrykowany, który mógłby być Twoim domem marzeń

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dom gruntownie wykończone to tzw. lokal pod klucz, gotowy do odbioru, umożliwiający natychmiastowe zamieszkanie. Jest to coraz częściej stosowana alternatywa, która jest atrakcyjniejsza dla klientów. Rozwiązanie to ma z pewnością spore zalety, nie musimy zajmować się pracami wykończeniowymi i możemy się cieszyć nową nieruchomością od razu! Ale większość z Was ma na pewno spore wątpliwości co do takiego rozwiązania, czy to się sprawdzi? Czy wnętrze będzie ciepłe, domowe i przytulne? 

W homify 360 °, mamy dziś dom, stworzony z prefabrykantów, wykończony w stu procentach przez firmę budowlaną PREFABRICASA, posiadający wszelkie udogodnienia, których można oczekiwać po tradycyjnie wybudowanym domu. Jednak ten model posiada dodatkowe zalety w postaci szybszego czasu i tańszych kosztów budowy.

Wysoka jakość i najlepsze materiały sprawiają, że PREFABRICASA jest jedną z wiodących firm na rynku Kolumbijskim. Domy budowane są zbudowane z płyt betonowych o grubości czterech centymetrów, dzięki temu tworzą silną strukturę całkowicie odporną na trzęsienie ziemi, z doskonałą akustyką i izolacją termiczną.

Brzmi dobrze? W takim razie obejrzyjcie w całości przykład takiego domu…

Niesamowity styl

Coś, co tak naprawdę wyróżnia ten dom, na tle innych budynków to jest nietypowy wygląd zewnętrzny, który przywodzi na myśl weekendowe wypady lub urlop gdzieś w pobliżu plaży. Nie można z kolei wskazać żadnych znaków, które zdradzają, że ten dom był prefabrykowany, powstał w zakładzie w formie dużych kawałków, a następnie przetransportowano go na działkę i postawiono w jedną całość.

Połączenie białego tynku wykończeniowego i ciemnego drewna wygląda po prostu niesamowite. Zadaszony taras to praktyczne rozwiązanie. Jest wyjątkowo miły i przyjazny dzięki zawieszonym koszom z roślinami. Staranny rząd krzewów prowadzi gości w kierunku schodów i wejścia. Towarzyski i życzliwy akcent. 

Uroczyste powitanie

Główne wejście jest bardzo charakterystyczne dzięki wykończeniu z terakoty i kamienia (nie wspominając o rustykalnym klimacie stworzonym przez drewniane belki). Wszystkie elementy łączą się znakomicie w jeden, spójny gościnny akcent.

Drewniane drzwi przednie są w nowoczesnym stylu, ale pięknie komponują się z resztą elewacji. Po bokach mają szklane szyby, które wpuszczają do wnętrza trochę dziennego światła. 

Pomieszczenie pełne światła

W takiej wewnętrznej przestrzeni poczujecie się zrelaksowani od razu. Pomieszczenie przypomina ogród zimowy, jest pełne dziennego światła, które wpada przez wielkie okna. W istocie jest to część przynależna do salonu. Siedząc na kanapie, można podziwiać zieleń za oknem i malownicze krajobrazy. 

W domu panuje swojska i spokojna atmosfera. To za sprawą uroczej drewnianej podłogi, jasnych, białych ścian i ozdób z drewna – wszystko wygląda tak wspaniale, ciepło i miękko. Pogodna i beztroska aura zdominowała wnętrze. 

Sypialnia z widokiem

W sypialni króluje malowniczy widok na zielone góry. Podobnie jak w salonie dominują tutaj elementy drewniane, harmonijnie połączone z białymi ścianami. Wrażenie doskonałej przestrzenności robi podwójna wysokość, a romantyczne skosy i widoczna konstrukcja dachu mile wpływają na atmosferę. 

Jeśli chodzi o projektowanie rustykalnych sypialni, uchwycenie właściwej estetyki może być bardzo trudne. Łatwo przesadzić i przepchać zbędnymi dekoracjami pomieszczenie, wtedy efekt byłby odwrotny – zamiast sielankowej atmosfery przytłaczający bałagan. Jednakże, tutaj widzimy przestrzeń, która jest całkowicie zrównoważona.

 Proste drewniane łóżko, podłogi z tego samego materiału i rolety na okno były wszystkim, czego potrzeba. Właściciele tego domu mogą cieszyć się każdego ranka efektownym balkonem z malowniczym widokiem. 

Rustykalna kuchnia

Proporcje wnętrza zawsze mogą nam powiedzieć, jak dużą wagę przyłożono do danego pomieszczenia, a kiedy patrzymy na tę kuchnię, możemy po prostu zobaczyć, że jest ona naprawdę ogromna! Dużo miejsca do gotowania, wygodny blat roboczy, najlepszej jakości sprzęty wbudowane w meble.

Ciepłe i urocze drewniane szafki dopasowane do podłogi doskonale odzwierciedlają rustykalny klimat, który jest obecny w całym domu. Wyspa porządkuje kuchnię zapewniając komfortowe warunki do gotowania i przechowywania niezbędnych akcesoriów.

Odsłonięty sufit nadaje idealne wykończenie, co prowadzi do wniosku, że wszystkie wnętrza są idealnie dopasowane do oczekiwań określonych przez fasadę!

Ostatni rzut oka na budynek

Jednokondygnacyjna bryła jest bardzo wygodna i tania w budowie. W tym przypadku, oglądaliśmy dom o przyjaznej, lekko rustykalnej elewacji w energetyczny połączeniu bieli, drewna i pomarańczowej dachówki. Domy prefabrykowane mogą jednak być wykonane według niemalże dowolnego projektu, dają bardzo dużo możliwości! 

Zobaczcie ten przykład: Prefabrykowany dom – idealny, gdy dzieci opuszczą rodzinne gniazdo

Co sądzicie o domach, które powstają w fabryce? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu