Top 5 tygodnia - Małe jest piękne!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – Małe jest piękne!

Wirginia Nieckarz Wirginia Nieckarz
Eklektyczne domy od Boks architectuur Eklektyczny
Loading admin actions …

Współczesna architektura, kreatywność architektów i nietypowe rozwiązania nie znają granic, dzięki czemu możemy każdego dnia podziwiać nietuzinkowe projekty nawet niewielkich domów i ich wnętrz, które w jednej sekundzie stają się tymi wymarzonymi domami dla swoich właścicieli. Nikt nie powiedział, że nasza przestrzeń mieszkalna musi posiadać ogromne wymiary i obejmować kilka piętr by była uważana za wystarczającą i komfortową. Wiedzą o tym architekci i projektanci, którzy tworzą zachwycające aranżacje bez względu na ich wielkość – prezentujemy Wam 5 najpopularniejszych Katalogów Inspiracji minionego tygodnia!

1. Mały, własny, ale nie ciasny!

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Zdecydowalibyście się na zakup gotowego projektu domu? Czy jednak obawiacie się, że takie rozwiązanie to pójście na łatwiznę, a efekt nie będzie na tyle oryginalny, by oddać Waszą osobowość? Jakiekolwiek macie wątpliwości – koniecznie zobaczcie realizację projektu podmiejskiego domu, w którym architekci zapewnili przyszłym właścicielom wiele możliwości modyfikacji i personalizacji budynku oraz jego wnętrza. Ostateczny rezultat? Mały, własny ale nie ciasny dom, który z pewnością się Wam spodoba!

2. Totalna przemiana ciemnej nory!

Skandynawski salon od homify Skandynawski

A co w przypadku, gdy nie planujemy budowy domu, a zależy nam jedynie na transformacji starego i nieciekawego wnętrza zamieszkiwanego przez rodzinę? Właśnie taki projekt zaprezentowali nam koreańscy architekci, którzy za pomocą kilku nietypowych rozwiązań dokonali niesamowitej metamorfozy! Sprawdźcie i oceńcie sami, jak zakończyła się Totalna przemiana ciemnej nory!

3. Mały domek o czarującym wnętrzu!

od homify Wiejski

Tym razem swoim projektem popisali się niemieccy architekci. Stworzyli oni malowniczy dom, który emanuje ciepłem i zachwyca swoim urokiem zarówno mijających przechodni, jak i odwiedzających gości. Jeśli sądzicie, że to jego wygląd zewnętrzny zapiera dech w piersiach, to czym szybciej zajrzyjcie do jego środka! Tam powita Was przytulne wnętrze o niesamowicie klimatycznym wystroju, którego nikt nie zechce opuścić. Oto przed Wami Mały domek o czarującym wnętrzu!

4. Nietypowy dom parterowy!

Dom, który zobaczycie w tym Katalogu Inspiracji jest doskonałym przykładem na to, że wybór parterowego domu dla wielu z nas może okazać się znakomitą decyzją. Jeśli tylko nie jesteście do końca przekonani do parterówek, to projekt ten może rozwiać Wasze wątpliwości. Domy parterowe posiadają wiele zalet i nie prezentują się wcale gorzej od tych piętrowych! Przedstawiamy Wam Nietypowy dom parterowy!

5. Mała chatka z wielkim elementem zaskoczenia!

Lubcie niepozorne lecz zaskakujące projekty domów? Połączenie przeszłości i teraźniejszości? Właśnie taki jest projekt holenderskich architektów, w którym możecie podziwiać z jednej strony nawiązanie do tradycyjnej architektury okolicznych domów, a z drugiej niespodziewane nowoczesne oblicze. Mała chatka z wielkim elementem zaskoczenia to oryginalny i fantastyczny dom wypełniony po brzegi światłem i ciepłem!

Który projekt spodobał się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu