Top 5 tygodnia – Małe jest piękne!

Wirginia Nieckarz Wirginia Nieckarz
Loading admin actions …

Współczesna architektura, kreatywność architektów i nietypowe rozwiązania nie znają granic, dzięki czemu możemy każdego dnia podziwiać nietuzinkowe projekty nawet niewielkich domów i ich wnętrz, które w jednej sekundzie stają się tymi wymarzonymi domami dla swoich właścicieli. Nikt nie powiedział, że nasza przestrzeń mieszkalna musi posiadać ogromne wymiary i obejmować kilka piętr by była uważana za wystarczającą i komfortową. Wiedzą o tym architekci i projektanci, którzy tworzą zachwycające aranżacje bez względu na ich wielkość – prezentujemy Wam 5 najpopularniejszych Katalogów Inspiracji minionego tygodnia!

1. Mały, własny, ale nie ciasny!

Zdecydowalibyście się na zakup gotowego projektu domu? Czy jednak obawiacie się, że takie rozwiązanie to pójście na łatwiznę, a efekt nie będzie na tyle oryginalny, by oddać Waszą osobowość? Jakiekolwiek macie wątpliwości – koniecznie zobaczcie realizację projektu podmiejskiego domu, w którym architekci zapewnili przyszłym właścicielom wiele możliwości modyfikacji i personalizacji budynku oraz jego wnętrza. Ostateczny rezultat? Mały, własny ale nie ciasny dom, który z pewnością się Wam spodoba!

2. Totalna przemiana ciemnej nory!

A co w przypadku, gdy nie planujemy budowy domu, a zależy nam jedynie na transformacji starego i nieciekawego wnętrza zamieszkiwanego przez rodzinę? Właśnie taki projekt zaprezentowali nam koreańscy architekci, którzy za pomocą kilku nietypowych rozwiązań dokonali niesamowitej metamorfozy! Sprawdźcie i oceńcie sami, jak zakończyła się Totalna przemiana ciemnej nory!

3. Mały domek o czarującym wnętrzu!

Tym razem swoim projektem popisali się niemieccy architekci. Stworzyli oni malowniczy dom, który emanuje ciepłem i zachwyca swoim urokiem zarówno mijających przechodni, jak i odwiedzających gości. Jeśli sądzicie, że to jego wygląd zewnętrzny zapiera dech w piersiach, to czym szybciej zajrzyjcie do jego środka! Tam powita Was przytulne wnętrze o niesamowicie klimatycznym wystroju, którego nikt nie zechce opuścić. Oto przed Wami Mały domek o czarującym wnętrzu!

4. Nietypowy dom parterowy!

Dom, który zobaczycie w tym Katalogu Inspiracji jest doskonałym przykładem na to, że wybór parterowego domu dla wielu z nas może okazać się znakomitą decyzją. Jeśli tylko nie jesteście do końca przekonani do parterówek, to projekt ten może rozwiać Wasze wątpliwości. Domy parterowe posiadają wiele zalet i nie prezentują się wcale gorzej od tych piętrowych! Przedstawiamy Wam Nietypowy dom parterowy!

5. Mała chatka z wielkim elementem zaskoczenia!

Lubcie niepozorne lecz zaskakujące projekty domów? Połączenie przeszłości i teraźniejszości? Właśnie taki jest projekt holenderskich architektów, w którym możecie podziwiać z jednej strony nawiązanie do tradycyjnej architektury okolicznych domów, a z drugiej niespodziewane nowoczesne oblicze. Mała chatka z wielkim elementem zaskoczenia to oryginalny i fantastyczny dom wypełniony po brzegi światłem i ciepłem!

Który projekt spodobał się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu