Projekty,  Salon zaprojektowane przez DESIGNSTUDIO LIM_디자인스튜디오 림

Elegancki i praktyczny apartament dla młodej rodziny

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Blokowiska z dużą ilością mieszkań rozlokowanych na niewielkiej przestrzeni, których jest pod dostatkiem na przykład w Singapurze, wymagają odpowiedniego zagospodarowania każdego centymetra. Nie ma w nich miejsca na marnotrawstwo. Ale czy to w ogóle możliwe? Czy mała przestrzeń jest w stanie zaspokoić wszystkie nasze codzienne potrzeby? Zwłaszcza, gdy niedawno założyliśmy rodzinę? Oczywiście! Na dowód prezentujemy Wam twórcze rozwiązanie podobnego problemu zaproponowane przez pewną parę. Trochę kreatywności i gotowe!

Szklana ściana

Salon ze zdjęcia podzielono na mniejsze części za pomocą szklanej ściany. Dzięki takiemu posunięciu uzyskano dodatkową przestrzeń, którą przeznaczono na domowy magazyn oraz biuro.

Aranżując mieszkanie nie zapominajmy o bardzo ważnej kwestii, czyli o stylu. Czarna, skórzana kanapa, skandynawski stół i szary dywan, dopełnione kolorowymi poduszkami, dodają pomieszczeniu elegancji i uroku. Rower na tylnej ścianie wprowadza do salonu odrobinę – tak potrzebnych na co dzień – zabawy i humoru.

Salon

Dzięki zabawkom, niewielkiemu rowerowi oraz kolorowym książkom w rogu wiemy, że wśród domowników są dzieci. W salonie nie zapomniano także o odrobienie zieleni oraz pokaźnych rozmiarów oknie, przez które do wnętrza wpada dużo światła dziennego.

Szklana ściana na bis

Ponownie naszym oczom ukazuje się szklana ściana, czyli pomysł, który z powodzeniem można zastosować w wieku rezydencjach. Na pewno jest to nowatorskie i oryginalne rozwiązanie, a zwłaszcza godne pozazdroszczenia.

Przechowywanie

Oto nasze ulubione rozwiązanie. Macie rower i małe mieszkanie, a zatem problem z przechowywaniem sprzętu o takich gabarytach? To już przeszłość! Po prostu powieście go na ścianie i używajcie jako dekoracji lub rodzaju sztuki naściennej.

Praktyczne zastosowanie szkła

Widoczne biurko zapewnia wystarczająco dużo miejsca do pracy. Ale nie ono zasługuje w tym momencie na szczególną uwagę. Ponownie wraca temat szklanej ściany. Z tej perspektywy wyraźnie widać, że dzięki niej rodzic podczas pracy może spoglądać na bawiące się w salonie dzieci i mieć pod kontrolą ich bezpieczeństwo.

Mała sypialnia…

… ale wystarczająco duża dla podwójnego łoża. Szafa wbudowana w ścianę to bardzo praktyczne rozwiązanie, które nie zajmuje miejsca, a mieści wiele rzeczy.

Pokój z łazienką

Pomimo niewielkiej przestrzeni jest i łazienka! Niebieski i szary to idealne barwy do sypialni, gdyż relaksują i ułatwiają wypoczynek.

Kolorowy pokój dziecięcy

Niesamowity, cyrkowy baldachim i samochód-zabawka tworzą wspólnie wspaniałą strefą dla każdego dziecka. Wybór niebieskiego i czerwonego koloru okazał się strzałem w dziesiątkę. Ciekawe, co ukryto w czerwonej szafce?

Mała, ale elegancka kuchnia

Pomimo niewielkiej przestrzeni, w kuchni ze zdjęcia nie zabrakło stołu śniadaniowego oraz wysokiego krzesła do karmienia niemowląt. Całość prezentuje się bardzo praktycznie, a przy tym elegancko i schludnie. Co ważne, o przechowywanie także nie trzeba się martwić.

A Wy co sądzicie o tym projekcie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu