Graj w zielone! Tutaj mieszka się blisko natury

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Graj w zielone! Tutaj mieszka się blisko natury

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Chibi Moku,
Loading admin actions …

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji przeniesiemy się do słonecznej Kalifornii, w której zapomnimy o zimie! W podróż zaproszą nas berlińscy fotografowie z Chibi Moku. Bez ogromu pracy wkładanego w dokumentację wspaniałych projektów architektonicznych nie moglibyśmy tak często dawać się zachwycać oraz zainspirować. A tak, kolejna okazja przed nami! Przeniesiemy się do Sherman Oaks, by sprawdzić efekty metamorfozy, jakiej dokonali architekci z biura Totum / GoGreen. Chociaż trzon konstrukcji pozostał niezmieniony, to dawny domek bez polotu stał się gniazdkiem do pozazdroszczenia. 

Sprawdźcie sami!

Ukryta oaza

Ten dom jest tak prywatny, że trudno nawet znaleźć do niego wejście główne… Znajduje się ono przy zadaszonym miejscu parkingowym, chociaż widoczna na pierwszym planie powyższego zdjęcia furtka prowadząca na taras może nas wprowadzić w błąd!

Akcenty koloru

Chociaż ukryte, wejście główne prezentuje się zapraszająco dzięki kolorowym doniczkom. Trudno, aby było inaczej, bowiem mieszkają tutaj niezwykle gościnne osoby. Odpowiedzialni za przebudowę architekci opowiadają, że każdego dnia, przez wiele miesięcy przed wejściem czekał na nich dzbanek kawy i taca muffinek. W takiej atmosferze chęć stworzenia idealnego projektu dla klienta tylko się potęguje!

Idealnie wykorzystać przestrzeń

Rozpoczynamy od obejścia domu, który znajduje się na działce na wzgórzu. Musiała zatem zostać ona w nie niejako 'wkopana', co dawnej skutkowano pewnym poczuciem ciasnoty. Te czasy jednak już dawno minęły! Wspaniałe podłużne tarasy z drewnianych paneli wykorzystywane są na różne sposoby. Dodatkowo nowoczesna dekoracja z betonu przydaje wysmakowania…

Łączenie się przestrzeni

… na zewnątrz i w środku. Przez ogromne przeszklenie strefy salonu widać betonowa dekorację, staje się ona niejako częścią jego wystroju. A trzeba przyznać, że jest on niezwykle stylowy!

Otwarta przestrzeń pachnąca drewnem

Właściciel opowiada, że chociaż te same cztery pozostały, to dzięki naszym ekspertom stały się one nareszcie domem pełnym ciepła. Poznali się i zaprzyjaźnili, co pozwoliło na stworzenie przestrzeni idealnie dopasowanej do potrzeb tej konkretnej rodziny, która na każdym kroku chciała czuć bliskość natury.

Elegancko i w poszanowaniu środowiska

Chociaż w tej kuchni królują naturalne materiały przyjazne środowisku, to paleta barw została mocno ograniczona. Silne kontrasty kolorystyczne budują atmosferę pełna elegancji.

Sypialnia rodziców

Widać, że wystrój strefy publicznej nie jest przypadkowy, a wpisuje się w gusta pary właścicieli. W tej sypialni naturalne materiały tworzą niesamowicie relaksującą atmosferę.

Praktyczne rozwiązania

Sypialnia przechodzi w łazienkę, która zaskakuje nowoczesna toaletka dla pani domu. Nasi eksperci znają wagę dobrze dobranego oświetlenia!

Pokój dziecięcy

Czas na coś zupełnie innego! Pokoje dzieci pary zupełnie nie przypominają tego, co widzieliśmy do tej pory. W pokoju młodszego syna czeka na nas prawdziwa eksplozja kolorów. Plakaty i gadżety z ulubionych bajek tworzą prawdziwe dziecięce królestwo.

Pokój nastolatka

Swoboda ekspresji – oto o czym marzy każdy dorastający człowiek! W tym pokoju kochający muzykę nastolatek może rozwijać swoją pasję, czując się rozumianym przez rodziców.

Jadalnia na świeżym powietrzu

Pozostawiamy świat najmłodszych mieszkańców i przenosimy się na zewnątrz, gdzie czeka wspaniała, zacieniona jadalnia. Przy długim stole, na ciekawych krzesłach w paski pomieści się wygodnie 10 osób.

Mur w charakterze… wieszaka na rowery!

Trudno o lepszą motywację do aktywnego wypoczynku niż rowery zawsze pod ręką!

Też uważacie, że rowery mogą stanowić świetną dekorację? Koniecznie zajrzyjcie do tego artykułu: Trendy: rowery we wnętrzach.

Całkowity relaks

Chociaż rodzina kocha spędzać czas aktywnie, to jednak znajduje też czas na słodkie leniuchowanie. Może robić to na przykład nad własnym, prywatnym basenem. Tylko pozazdrościć!

Co sądzicie o tak wyrazistych pokojach dzieci?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd,

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu