Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

7 drewnianych domów zbudowanych za bardzo małe pieniądze

press profile homify press profile homify
Projekty,  Domy zaprojektowane przez YEŞEREN AHŞAP DEKORASYON
Loading admin actions …

Wszyscy wiemy, jak wiele korzyści wynika z drewna. To materiał niezwykle wszechstronny, naturalny, dlatego tak chętnie jest wybierany przez architektów do budowy domów.

Drewno idealnie nadaje się do stworzenia konstrukcji jest bowiem bardzo odporne i wytrzymałe. Sprawdzi się w codziennym użytku, a także nie podda się zmianom klimatu. Jest to szczególnie ważne w rejonach, gdzie występują cztery pory roku, a dom powinien być przygotowany na każdą okoliczność, czy to burze śnieżne, deszcz czy upały.

Konstrukcje z drewna charakteryzują się świetną izolacją termiczną i akustyczną. Wnętrze pozostaje chłodne latem, a ciepłe zimą, a dodatkowo chroni jego mieszkańców przed zanieczyszczeniem i hałasem. To żywy organizm, który świetnie dostosowywuje się do każdych warunków.

Poniżej prezentujemy listę 7 domów z drewna, każdy w wyszukanym stylu i pełen uroku. Spójrzcie na nasze inspiracje, jeśli myślicie o podjęciu projektu budowlanego z wykorzystaniem tego pięknego i szlachetnego materiału.

Zapoznaj się z listą naszych pomysłów, wybierz swoje ulubione i wykorzystaj. Dobrej zabawy!

W którym domu zamieszkalibyście najchętniej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu