Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez homify

8 wyjątkowych wejść do Twojego domu (do skopiowania)

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Pierwszego wrażenia nie można zrobić drugi raz. Dlatego odpowiednie wejście do domu ma ogromne znaczenie i powinno być częścią dekoracji. W ten sposób możemy zaskoczyć naszych gości i sprawić, że wnętrze stanie się naprawdę wyjątkowe.

Dzisiaj mamy dla Was propozycje, które warto skopiować w swoich mieszkaniach. Z pomocą takiego wejścia, na pewno Wasze mieszkanie nie zostanie niezauważone. Zapraszamy!

Bogate wzory

Stylowe meble, piękne podłogi oraz jasność sprawią, że wejście do Twojego domu będzie naprawdę wyjątkowe. Spójrz tylko na powyższe hall, czy ktoś nie chciał by być tak witany?

Harmonia i elegancja

Odpowiednie dopasowanie kolorów ma bardzo duże znaczenie. Ściany i podłogi powinny być kompatybilne ze wszystkimi dodatkami. Jasne barwy sprawią, że efekt wizualny będzie wyjątkowy, a proste elementy staną się sprzymierzeńcem eleganckiego wnętrza.

Nowoczesne rozwiązania

Nowoczesne meble idealnie będą pasowały do przedpokoju. W ten sposób w elegancki sposób przechowasz swoje płaszcze oraz buty, a dodatkowo wprowadzisz wyjątkowy charakter już na samym początku. Wyjątkowe, dekoracyjne płytki mogą okazać się prawdziwą ozdobą hallu.

Funkcjonalność

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Chase Furniture
Chase Furniture

Innovative storage solutions.

Chase Furniture

Funkcjonalność ma ogromne znaczenie. Wykorzystaj przestrzeń, która stanie się Twoim sprzymierzeńcem. Spójrz tylko jak doskonale można zaaranżować przestrzeń pod schodami!

Pełnia światła

Jasne wnętrza są niezwykle eleganckie, dlatego skorzystaj z wielu lamp, które pięknie udekorują Twój hall i uatrakcyjnią same drzwi. Dzięki temu Twój korytarz będzie prezentował się iście królewsko!

Eleganckie i proste

Minimalistyczny design ma swój urok. Ten projekt jest niezwykle kompatybilny z resztą wystroju, dlatego całość tworzy idealny obraz. Biel, szarość oraz lustro sprawiają, że przedpokój wydaje się większy.

Czerń i biel

Klasyczne połączenie kolorów to gwarancja eleganckiego wnętrza. Dzięki czerni i bieli otrzymasz spektakularne wejście, które może być doskonałą zapowiedzią wyjątkowej aranżacji domu.

12 rzeczy, które goście niewątpliwie zauważą w Twoim domu!

Która propozycja spodobała Ci się najbardziej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu