Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Lineabeta

6 toalet do skopiowania od zaraz

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Oddzielenie łazienki od toalety to zawsze dobry pomysł, jeśli tylko starcza nam miejsca na jego realizację. Gdy nie mieszkamy sami, a dzielimy nasze gniazdko z innymi, osobna toaleta okaże się niezwykle funkcjonalna. Często decydujemy się też na łazienkę z toaletą w części prywatnej oraz na małą toaletę w strefie publicznej naszego domostwa. Małe pomieszczenie służy wygodzie gości oraz pozwala nam chronić naszą intymność. 

Jak jednak ciekawie je urządzić i czy to w ogóle możliwe przy tak konkretnej funkcji i tak ograniczonym miejscu? Nasi architekci wnętrz nie mają wątpliwości, że nawet najmniejsza przestrzeń może mieć charakter i zaraz Was do tego przekonają!

1. Eksplozja koloru

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez homify
homify

Knal geel naadloos toilet

homify

Kolorowe łazienki od razu z rana pobudzają do działania, a w przypadku tej toalety w kanarkowej żółci oprócz otrzymania fali pozytywnej energii zostajemy oczarowani stylowością pomieszczenia. Postawiono na całkowitą prostotę, jedynie nietypowa grafika odważa się wejść w dialog z intensywnym kolorem.

2. Niezawodna klasyka

Biel i czerń to połączenie, które nigdy nie zawodzi. Jeśli na nie postawimy w małej toalecie, nawet ona będzie zachwycać klasyczną aranżacją. W przypadku przykładu z powyższego zdjęcia zdecydowano się na kolejny elegancki akcent, na wybór marmuru. Materiały doskonałej jakości zawsze będą robić wrażenie.

3. Świeżość zieleni

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Lineabeta
Lineabeta

THE TOILET

Lineabeta

Po spokoju klasyki znów czas na odrobinę szaleństwa. W tej łazience postawiono na żywą, świeżą zieleń, tonowaną jednak przez białe i szare płaszczyzny. Dzięki temu wprowadzić można było ciekawe dekoracje, w tym kolorowy plakat. Jakby poczucia świeżości było mało, znalazło się tutaj miejsce także dla rośliny, idealnie wpisującą się w obowiązującą paletę.

4. W domu indywidualisty

Kolejna łazienka, a tam kolejna grafika. Tym razem nieco kontrowersyjna. Na takie dekoracje zdecydują się tylko osoby, których celem jest demonstracja swojej indywidualności na każdym kroku, nie obawiające się zszokowania gości. Przy okazji dodajmy, że wprowadzając sztukę do łazienek i toalet stawiajmy raczej na plakaty. Wilgoć może uszkodzić cenne dla nas grafiki czy obrazy.

5. Akcenty z natury

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Studiohecht

Jeśli cenicie sobie spokój i prostotę, to styl nowoczesny wyjdzie Wam naprzeciw. W tym przypadku neutralne beże w połączeniu z bielą budują elegancką aranżację urozmaiconą poprzez wprowadzenie dekoracyjnych paneli z kamienia. Tam, gdzie woda, musi znaleźć się odwołanie do natury!

6. Cała w bieli

Na koniec pozostawiliśmy aranżację całą w bieli, jedynie podłoga przybrała jasnoszary kolor i czarna rama lustra silnie odcina się od ściany. W małych pomieszczeniach biel wydaje się być naturalnym wyborem, nie inaczej możemy traktować toaletę.

Kochacie biel? Ten artykuł Was zachwyci: Białe wnętrza na 5 sposobów.

Jak wyglądają Wasze toalety?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu